Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Пятница, 19.10.2018, 18:56 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

ОСОБЫЕ МОЛИТВЫ ЧАСТЬ 3

МОЛИТВА ЗА ЄДНІСТЬ З ІСУСОМ

      Прийди до мене, Господи,і заволодій моєю душею. Увійди до мого серця і проникни в мою душу. Допоможи мені бути у тиші з Тобою, щоб Ти міг працювати у моєму серці.

      Лише Тобі я належу. Лише Ти можеш робити зі мною, що завгодно. Хочу стати самовідданою та жити лише в Тобі. Допоможи вичерпати себе до дна і стати порожньою посудиною, щоб Ти міг її наповнити Собою. Допоможи мені вмерти для себе і жити лише для Тебе.Роби зі мною все, що у Твоїй Волі. Навчи мене не бути егоїстичною. Я лише хочу, щоб Ти жив у мені робив через мене.

      Я – Твою, Господи. Я хочу жити в Тобі. Я хочу виконувати Волю Отця. Дай мені силу відійти від світу, щоб дозволити Тобі розпоряджатися моїм життям. Допоможи мені виконувати Твою Волю. Зміцни мої сили, щоб працювати на Твоїй ниві та не відволікатись на спокуси диявола.

      Коли я хвилююся, та зосереджуюсь на собі, а не на Тобі. Допоможи не сумніватись і не зневірятись у тому, що Ти відкрив моєму серцю. Я прославляю Тебе. Прийди і живи в мені. Амінь.

МОЛИТВА ЗА ОХРЕЩЕННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ СТАЛИ ЖЕРВАМИ АБОРТІВ

      Отче Наш Небесний, Твоя Любов вічна. У Твоєму океані Любові Ти врятував світ  через Свого Єдиного Сина, Ісуса Христа. Поглянь зараз на Свого Єдиного Сина на Хресті, який стікає Кров*ю з Любові до людей, і прости Свій світ.

      Очисти і охрести дітей, які стали жертвами абортів, Найдорожчою Кров*ю і Водою Святого Тіла Сина, якого розп*яли на Хресті за ради їхнього спасіння в Ім*я Отця, і Сина, і Святого Духа. Хай вони через священну Смерть Ісуса Хреста отримають життя вічне, через Його Найдорожчу Кров нехай стануть вільними. Хай возрадуються зі Святими на Небесах. Амінь.

Слова Ісуса:

«…Через; цю молитву буде врятовано велику кількість ненароджених немовлят. Промовляйте її щоденно і поширюйте її у світі. Будь-хто, хто навчить цієї молитви іншого, не буде забутий…»(29 липня 1998 року.)

      Молитва була дана на свято Новонародженої Крові нашого Господа Ісуса Хреста 1 липня 2005 року.

                                                * * *

Найдорожча Крове, що проливається зі Святої Голови нашого Ісуса Христа, Храму Святої Мудрості і Божого Обителі, знання, Небесного і Земного світла, убережи нас тепер і навіки віків. Амінь.

 

МОЛИТВА ПРОТИ ПЛОТСЬКИХ ГРІХІВ

     Слова Ісуса: «Чи знаєте ви, що Я стояв наглий перед всіма людьми, щоб ви перемогли і знищили плотські бажання, які ведуть до такого гріха, як перелюбство?

     Діти Мої, Мій ворог використав цей гріх, щоб звинуватити всіх людей…

     Кожний грішник, який постійно промовляє цю молитву, отримає справжнє покаяння…

Чим більше ви будете молитись, тим більше людей навернуться до Мене і перестануть займатися перелюбством.

     Багато людей будуть втрачені через гріхи плоті.Працюйте ревно, щоб спасти дущі…»

                                                               * * *

     Святий і Милостивий Отче, Твій Єдинородний Син стоїть нагий перед всіма людьми, щоб вони знали Твій Святий Закон і виконували його.Прийми мою просту молитву за всіх людей, які живуть у злі та перелюбстві, щоб через весь сором і приниження Твого Єдиного Сина, Ти доторкнувся до їхнього життя за ради покаяння і спас їх.Нехай вони через Дорогоцінну Кров Твого Сина Ісуса Хреста очистять свої серця, щоб отримали покаяння і бути врятованими, а через Його сором зроби так, щоб вони були рішучими у покаянні.Амінь.

       Отче наш…

      Богородице Діво…

      Слава…

      Вірую…

МОЛИТВА ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД РОДОВИХ ПРОКЛЯТЬ

     Слова Ісуса: «Діти мої,читайте цю молитву і зробіть так, щоб її знали у всьому світі.Всі, на кому висить родове прокляття, і хто постійно промовляє цю молитву, будуть звільнені від прокляття. Будья-яка родина, яка страждає від прокляття через гріхи, скоєні предками і буде читати цю молитву протягом тривалого часу(144 дні), буде звільнена.Всі, хто порушили зобов*язання, і всі, хто повинні померти, будуть врятовані, а також звільнені від прокляття».

    …Бо Я – Господь, Бог твій.Бог ревнивий, що карає за провину на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і чиню милість до тисячного покоління тим, хто любить Мене, і хто  тримається Моїх заповідей(Вих. 20.5-6).

    (Молитва повинна йти від серця.Тому перед тим, як вознести її, необхідно обов*язково увійти в молитви ний стан – стан розлучення, коли серце зігрілось, і тепло до Бога взиває…)

* * *

    Господи Боже, Ти Єдиний Безсмертний Бог, Якого ми любимо, милостивий і добрий.

    Подивись на Свого Єдинородного Ісуса Хреста і змилуйся над нами.Нехай славиться біль Його бичування біля стовпа, Його Рани і Кров, для всіх Твоїх людей, які живуть під вагою прокляття через гріхи своїх предків і свою непокору, через порушення домовленості, яку вони уклали з Тобою.

     Звільни нас через бичування Свого Сина, вилікуй нас через Його Рани і спаси нас через Його Дорогоцінну Кров.Амінь.

 

     Дорогоцінна Крове Ісуса Христа, звільни нас від прокляття!Святі Рани Ісуса Христа, вилікуйте наші рани.Своїм бичуванням затавруй нас.Амінь.

КОРОТКА ДІЄВА МОЛИТВА СПОКУТИ ДО ГОСПОДА БОГА

      Слова Ісуса: «Діти мої, завжди почитайте Мою Дорогоцінну Кров і жертвуйте її Отцю Моєму задля милосердя.

       Промовляйте її завжди, щоб спокутувати земні гріхи.

      Промовляйте її тричі.Кожного разу, коли ви будете промовляти її, Милосердя Боже потроїться.

     Завжди моліться цією молитвою багато разів на день, тому що ви живите у безбожний час.

     Промовляйте її, щоби бути захищеним від вогню очищення.

    Діти мої, зробіть так, щоб її знав весь світ».

                                                                        * * *

       Отче Небесний, я офірую Тобі всі Рани Твого Улюбленого Сина Ісуса Христа, біль
муки Його Пресвятого Серця і Його Найдорожчу Кров, що пролилася зі всіх Його Ран, на спокутування моїх гріхів і гріхів цілого світу. Амінь (3 рази).

ІСТИННА МОЛИТВА ДО СВ.АРХАНГЕЛА МИХАЇЛА

        Слова Ісуса: «Підніміть Мученицьке Розп*яття, яке Я, ваш Господь, дав вам проти темних сил і промовляйте цю молитву зі знаком хреста. Робіть це в Ім*я Отця, і Сина, і Святого Духа. Ви переможете…Промовляйте цю молитву щодня, тому що битва ця велика…»

         О Славетний Князю Війська Небесного.Святий Архангиле Михаїле, захисти нас у битві і у жахливій війні, яку ми ведемо проти влади і можновладців, проти правителів цього світу темряви, проти злих духів.

         Прийди на допомогу людині, яку Всемогутній Бог створив безсмертною за своїм образом і подобою, і спас великою ціною від влади сатани.

         Бийся сьогодні у битві Господа нашого разом із святими ангелами, тому що Ти вже переміг Люцифера, полководця самовдоволених ангелів, і його відступницьке військо, яке було безсиле протистояти Тобі, для них також не лишилось місця на Небі.Цей жорстокий, древній змій, якого називають дияволом або сатаною, який спокушає весь світ, був скинутий в безодню разом зі своїми ангелами. Але дивись, як цей примітивний ворог і вбивця людей набрався сміливості.

         Перетворившись на ангела світла, він ходить десь поруч із численними злими духами, які заполонили землю, щоб викреслити Ім*я Бога і Його Христа, захопити, вбити або відправити у пекло ті душі, яким призначений вінець вічної слави.

         Цей злий дракон виливає, як найбрудніший потоп, отруту своєї злості на людей із розбещеним розумом і порочним серцем, з духом брехні відсутності віри в Бога, богохульством та отруйним подихом моральної неохайності, а також зі всіма пороками і не справедливістю.

         Ці найпідступніші вороги заполонили і сп*янили жовчю і гіркотою Церкву, невісту Агнця Божого, і простягнули свої нечисті руки на її найсвятіші володіння. У Святому Місці, де були споруджені найсвятіший Престол святого Петра та Трон Правди, як світло світу , вони спорудили трон жахливої невіри, з несправедливим задумом вбити все стадо після того, як буде нанесений удар Пастирю.

         Повстань тоді, о непереможний Князю, надай допомогу Божим людям проти нападів злих духів, і допоможи їм перемогти. Вони почитають Тебе як свого захисника і покровителя;свята Церква радіє Тобі, як її захисту проти злої сили пекла;Тобі Бог довірив душі людей, щоб Ти уділив їм блаженство небесне. О молись Богові миру, щоб Він поклав сатану, нам під ноги, щоб він більше не міг тримати людей у полоні і завдавати шкоди Церкві. Передай наші молитви Всевишньому, щоб вони могли швидко знайти милість  Божу, і отримавши перемогу над драконом, древнім змієм, який є дияволом і сатаною, зроби це знову, візьми його в полон і тримай у безодні, щоб він більше не міг підкорювати народи. Амінь.  

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (24.10.2014)
Просмотров: 2543 | Рейтинг: 3.8/12
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0