Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Воскресенье, 18.11.2018, 14:01 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

Особенные молитвы в редчайших случаях часть 2

Молитва сповідання і відречення

Господи Ісусе Христе,
Я вірю , що Ти помер на хресті за мої гріхи і воскрес із мертвих.Ти відкупив мене Своєю Кров’ю , і я належу Тобі.
Я сповідаю Тобі всі гріхи , які я пам’ятаю……..(назви їх), і ті , яких я не пам’ятаю.Я жалію про них.Я розкаююся і відрікаюся від них усіх.
  Я пробачаю всіх тих , хто образив мене….(назви їх), як я надіюся Ти пробачив мені. Пробач мені й омий мене у Своїй Крові , Ісусе , очисти мене від усякого гріха.
  Я приходжу в цю хвилину до тебе як до свого Визволителя.Ти знаєш мої особливі потреби ….(назви їх) , ті речі , які є поганими для мене….(назви їх),того злого духа (ненависть,помста,ревнивість та ін.),який мучить мене.
   Я проголошую обіцянку Твого Слова «Кожен , хто призове ім
я Господнє , той спасеться»(Рим. 10:13).
   Я призиваю Тебе, Твоє ім’я, звільни мене, о Господи!
   Сатано , я відрікаюся від тебе і твоїх діл, включаючи всяку і будь-яку чорну магію, носіями амулетів, спіритизм, карти таро, відрікаюсь від усього, що прямо чт опосередкувано може мати якийсь зв’язок зі мною.
  Я також зараз відрікаюся будь-якого зв’язку, який я чи члени моєї сім’ї, друзі чи знайомі могли мати з твоїми ділами.
   Я відрікаюся від тебе, сатано, в ім
я Ісуса Христа і наказую тобі залишити мене зараз, в імя Ісуса Христа, Сина живого Бога, мого Спасителя.
                                                                                                          Амінь.
Відречення від зла і відновлення обіцянок хрещення

  Господи Ісусе , цим знаком Хреста обійми Своєю любов’ю, Своєю силою і Своєю Кровю всіх нас, наші родини і добра, щоб ворог не міг пошкодити нам(зробіть знак хреста).
   В ім’я Ісуса Хреста через Його пролиту Кров , Його п’ять ран, заступництво Діви Марії , яка розчавила голову змієві
….я відрікаюсь від сатани, автора всякого зла, всякого гріха і батька брехні!
….я відрікаюся від всякого духа нетерпеливості та гніву;образи і тримання лихих замірів;нестриманості й агресивності;неправдивого судження й упередження;люті й ненависті;пліток, брехні й наклепу!
….я відрікаюся від усякого духа збентеження і смутку, меланхолії і самотності;невдачі й розчарування;невіри в Божу любов і любов ближнього;само відкинення і самозасудження!
…я відрікаюся від усякого духа страху: страху Бога і сатани;людей , тварин і речей;страху перед майбутнім , хворобою і смертю;страху перед нещасним випадком і насиллям;страху перед втратою репутації і престижу;перед публічним виступом і свідченням Твого Євангелія;страху втрати дорогу особу і перед вічним стражданням!
….я відрікаюся від усякого духу комплексу неповноцінності та само жалю;недобрих передчутті, не спокою і хвилювання;травм і хвороб!  
….я відрікаюся від усякого духа емоційної і психологічної нестабільності;духа самознищення!
….я відрікаюся від усякого духа помсти;кожного бажання невдачі і смерті для мого брата чи сестри;всякої несправедливості і використання людей!
….я відрікаюся від усякого бунту проти Бога і мого брата чи сестри і себе самого, коли не приймаю своєї слабкості!
….я відрікаюся від усякого духа жадібності; володіння грошима , речами , людьми і посадою!
….я відрікаюся від усякого духа обжерливості , вживання наркотиків і куріння;від надмірного вживання алкоголю, богохульства і святотатства!
….я відрікаюся від усякого духа ревнощів і заздрощів;лінощів і лицемірства;удавання , фальшу і підлабузництва!
….я відрікаюся від усякого духа вживання образливих слів і жартів;непристойної практики сексу і похоті;мастурбації, онанізм і розпусти;проституції і перелюбства;гомо сексуальності й лесбіянства;оргій і гедонізму!
….я відрікаюся від усякого духа самозадоволення й егоїзму;марнославства, гордості й честолюбства;матеріалізму і споживацтва;надмірних амбіцій і влади;крадіжки і пограбування!
….я відрікаюся від усякого духа забобонів і браку віри;релігійно недовіри та плутанини;від релігійногї віри в те, що цілковито суперечіть моїй вірі!
….я відрікаюсь від всякого духа поклоніння божкам і участі в релігійних практиках, які суперечать моїй вірі!
….я відрікаюся від усякого духа чорної магії і чаклунства, яке було наді мною вчинене; будь-якого успадкування від моїх предків релігійних практик, які суперечать моїй вірі!
….я відрікаюся від усякого духа окультизму й шаманства!
….я відрікаюся з цілого серця від усякого впливу чи будь-якої практики, яка могла встановити зв’язок між моєю особою, моїм ім’ям та окультизмом.
….я відрікаюся від усякого виду спіритичних махінацій,хірургії,ліків і лікування у спіритичних центрах(що є схоже на шарлатанство і мракобісся), від закляття і шаманства, проклять і бажання зла, які будь-хто намагався використати, щоб нашкодити моїй сім’ї!
….я відрікаюся від усяких забобонних предметів, які я носив(-ла) чи зберігав(-ла) вдома!
….я відрікаюся від усяких порнографічних журналів і фільмів, всякої літератури, фільмів і музики, які суперечать здоровому вченню про спасіння!
….я відрікаюся від усякого духу світу і нехристиянського стилю життя!
….я наказую кожному злому духові, від якого я був(-ла) звільнений(-а), іти до стіп Ісуса у Його розпорядження, як Він бажає!
….я забороняю кожному злому духові, який залишив мене, намагатися зашкодити мені!
  Дякую Тобі, Ісусе, тому що Ти звільнив мене!Ісус Христос є моїм єдиним Учителем і Господом!Бог є мій Отець!Марія-моя Мати!

Молитви влади в Імя Ісуса
А)Любий Отче , я прошу зараз в ім
я Ісуса , щоб Ти , Господи, одягнув мене у зброю Твого захисту:пояс правди, броню справедливості, взуття миру;я твердо тримаю щит віри і меч Святого Дхуа, яким є Слово Боже; я ношу на голові шолом спасіння і прикликаю з висот імя Ісуса.

                                                                                                                                           Амінь.

А щодо вас, нечисті духи, я проголошую Ісус для мене, Ісус зі мною, я належу Ісусові. І з Ісусом та в Його могутньому імені я наказую вам іти геть від моєї присутності зараз і більше ніколи не повертатись.
Я живу з Ісусом і царюю живий разом з Ісусом, який понад усякі начала і власті.
Я проголошую, що я більш ніж переможець над вами, заслугою Того, хто любить мене і дає себе самого за мене:Ісуса Христа, мого Спасителя і мого Бога. В ім’я Ісуса.
                                                                                                                       Амінь і амінь.
Б)В ім’я Ісуса Христа і силою Його крові за заступництвом Непорочної Діви Марії я руйную всяку владу, яку сатана мав над моїм життям (або життям …..) і знову проголошую своє (його/її) спасіння, зцілення і звільнення від зла, чародійства, злоби, гріха, вад, ревнощів, прокляття, ненависті, хвороби, пихи, скупості, ідеологічної обробки, небезпеки, страху та ідолопоклонства.
Я кладу могутню Кров Ісуса між собою (між….) і всяким злом та забороняю в ім’я Ісуса Христа, щоб зло, від якого Ісус звільнив мене (його/її) зараз, повернулось до мене (нього/неї).І я проголошую, що Ісус Христос є моїм одним-єдиним Господом і Спасителем, що Бог є моїм Отцем, а Марія-можю Матір
ю.
І тепер, Господи, наповни все моє єство Твоїм Святим Духом так , щоб я міг жити Твоїм Словом і чинити Твою волю. В ім
я Ісуса.
                                                                                                                                       Амінь.Алілуя!

«Якщо син вас визволить, то будете насправді вільними»(Ів. 8:36).

Малий екзорцизм
Можете покропити свяченою водою і зробити знак Хреста на собі чи особах-присутніх чи відсутніх, у випадку спокус чи випробувань, ворожих осіб, хворих чи тих, які терплять передсмертні муки.
Через найсвятіші імена Ісуса і Марії я наказую вам, диявольські духи, триматись далеко від нас(них), від цього(того) місця і ніколи більше не сміти спокушати нас чи намагатись нашкодити нам!
Ісусе, Маріє,
Святий архангеле Михаїл,
захищай нас!
Святі ангели-хоронителі,
захищайте нас від підступних нападів
злого духа!

(Повторіть тричі).
О Маріє, без гріха первородного зачата.
Відповідь:Молись за нас, що до Тебе прибігаємо.
                                                                   Амінь.

                                         Молитва-прохання про Господній захист

  Найлюбіший Господи Ісусе Христе, правдивий Боже, Який з лона Вічного Отця Всемогутнього був посланий у світ, щоб пробачити гріх, визволити засмученого, звільнити в’язня, зібрати до купи тих, хто блукає, повести прочанина до своєї батьківщини, мати співчуття до правдиво розкаяних; утішити пригноблених і тих, хто у горі; зволь пробачити мені і звільнити мене, Твоє створіння, від пригноблення і страждання, які є у мені, бо ти отримав від Бога Отця Всемогутнього відкуплення людського роду. Після того, як Ти став Чоловіком, Ті дивно придбав для нас рай Своєю дорогоцінною Кровю, встановивши цілковитий мир між ангелами та людьми.

   Тому зволь, Господи, встановити і підтримувати досконалу гармонію між мною та моїми ворогами. Учини, щоб Твій мир, ласка і милосердя сяяли наді мною, зменшуючи і погашаючи всю ненависть і злість, яку мої вороги мають до мене, як Ти вчинив для Ісава, забираючи всяку відразу, яку він відчув до свого брата Якова. Простягни, Господи Ісусе Христе, Свою руку і Свою благодать на мою, Твоїм створінням, і зволь звільнити мене від тих, хто ненавидить мене, як Ти звільнив Авраама з рук халдеїв; його сина Ісаака-від жертви всепалення ;Йосифп-від деспотизму братів; Ноя-від повені; Лота-від вогню содомського; Мойсея і Аарона, слуг Твоїх, та народ Ізраїля –від влади фараона і рабства єгипецького; Давида-з рук Саула і велетня Голіафа; Сюзанну-від підступного злочину і свідчення; Юдиту-від зарозумілого і нечестивого Олофена; Данїла-від ями левинної; трьох юнаків, Седраха, Мисаха й Авденаго-від  палаючої печі; Йону-з черева китового;  дочку жінки ханаанки-від мук диявола; Адама-від болю пекла; Петра-від морських хвиль; Павла-від в’язниці підземної.

   Тому, мій найлютіший Господи Ісусе Христе, Сину Бога живого, дай відповідь на молитву Твого створіння і прийди швидко, щоб врятувати мене, через Твоє Втілення, народження, через голод, спрагу, холод, спеку, через працю і лихо; через плювки і удари, через бичування і коронування терням; через цвяхи, жовч і оцет; через жорстоку смерть, яку Ти претерпів заради мене:через спис, який проколов Твої груди; через Твої останні сім слів на хресті. Перше-до Бога Отця:«Відпусти їм, бо не знають, що роблять». Потім-до розбійника, який був розп’ятий разом з Тобою:«Істинно кажу тобі сьогодні будеш зі мною в раю». Після цього знов до Отця:«Елої,Елої, лама савахтані?», що означає:«Боже мій, Боже мій!Чому єси покинув мене?». Пізніше до Своєї Матері:«Жінко, ось син твій». Потім до Свого учня:«Ось матір твоя», показуючи, що Ти сказав про Своїх друзів. А потім Ти сказав «Спраглий Я!», бо Ти тужив за нашим спасінням і за тими святими душами, які перебували в шеолі. Потім Ти сказав до Свого Отця:«Отче, у Твої руки віддаю Духа мого!». І врешті Ти вигукнув: «Звершилось», бо вся Твоя праця і Твої болі закінчилися.

   Тому ми молимось через все це, через Твоє сходження до шеолу, Твоє славне Воскресіння, часті розради, які Ти дав Своїм учням, Твоє чудове Вознесіння, через зіслання Святого Духа, жахливий день суду, а також через усяке благо, яке отримав через Твою доброту.

   Ти створив мене з нічого, відкупив мене, дарував мені Свою святу віру, зміцнив мене проти спокус диявола і пообіцяв мені вічне життя.

    Тому, мій Відкупителю, мій Господи Ісусе Христе, покірно прошу зараз і завжди захищати мене від злого ворога і від усякої небезпеки, щоб теперішнього життя я міг удостоїтись радості благословень Твоєї божественної присутності.

   Так, мій Господи Боже, змилуйся наді мною, нещасним створінням, по всі дні життя мого. О Боже Авраама, Боже Ісака і Боже Якова, змилуйся наді мною, Твоїм створенням і пошли Свого святого архангела Михаїла, щоб допомагав мені, тримав мене і захищав мене від усіх моїх тілесних і духовних ворогів, видимих і невидимих. І ти, Михаїле, святий ангеле Христовий, захищай мене у завершальній битві, щоб я не загинув у тому страшному суді. Архангеле Христовий, святий Михаїле, я молюся через благодать, яку ти заслужив мене від усякого зла і від останньої небезпеки у годину смерті . Святий Михаїле, святий Гавриїле, святий Рафаїле та всі інші ангели та архангели Божі, допомагайте цьому нещасному створінню. Я покірно прошу вас допомагати мені, щоб жоден ворог не міг заподіяти мені шкоду поза моїм домом і моєму домі, водою чи вогнем, у сні чи коли не сплю, коли говорю чи коли мовчу, у житті чи смерті.

   Ось тут хрест +*-(Зроби знак Хреста) Господній; відійдіть усі ворожі сили. Лев з коліна Юди, нащадок Давида, переміг.Алилуя!

    Спасителю світу, спаси мене!Спасителю світу, допоможи мені!Ти, що відкупив мене через Свою Кров Хрест, спаси мене і захисти сьогодні і на віки вічні!

   AGIOS O THEOS+AGIOS ISCHIROS+AGIOS ATHANATOS+ELEISON IMAS.Святий Боже+, Святий Кріпкий+,Свяятий Безсмертний+, помилуй нас!
   Хресте Христовий+,спаси мене!Хресте Христовий +, захисти мене!Хресте Христовий +, оборони мене!

    В імя Отця +, і Сина +, і Святого Духа+.   Амінь

                                                       Молитва за зцілення душі

Господи Ісусе, я молюся за свою душу. У ній відображені усі наслідки гріха. Через це я часто почуваюся знервованим і роздратованим, неспокійним і мстивим. Погані звички пустили коріння у моїй душі. Там залишилися знаки від ран, через що мені важко любити свого ближнього. Через різні переживання, які мав у житті, я став дуже недовірливим.

О Господи, очисти мою підсвідомість. Увійди глибоко в неї зі Своїм світлом, так щоб темрява не поглинула її. Силою Своєї благодаті, торкнись глибин моєї душі, яка є в’язнем матеріальних речей і звідки походять мої страхи. Очисти мене так, щоб мій дух міг ще більше відкритись до Тебе і Твого Слова.

Я прошу, Господи Ісусе, щоб Ти зцілив усе моє занепокоєння і травми. Які виникли через мої невдачі та здійсненні плани. Очисти мене від усякої внутрішньої темряви і потурбуйся моїми ранами у центрі моєї підсвідомості. Силою Твого імені і через Твоє Слово залишаю зараз мудрування і зарозумілість, які опираються пізнанню Бога, і я підпорядковую кожну думку Твоїй волі.

Я прошу Тебе. Щоб моя душа була оновлена силою Твого Святого Духа і Твого Слова, так щоб тільки те, що правдиве, чесне, справедливе, чесне, любе, шанобливе і гідне хвали могло наповнити мої думки.

Нехай мир Божий, який набагато більший, ніж я можу зрозуміти, тримає моє серце і душу в Христі Ісусі.

Зараз я молюся за тих осіб, які духовно хворі і мають багато проблем. Полегши їхні тягарі і зціли їхні рани, які походять від їхніх духовних слабостей.

Захисти тих дітей і молодих людей, які отримали цей сумний спадок. Звільни їх від депресії, страхів, неврозів і всякої психологічної проблеми. Зціли також тих, які стали психологічно хворими через невдачі у сім’ї, у школі чи на роботі. Відведи від них будь-яку допомогу про самогубство і звільни їх від будь-якої думки, яка їх сковує.

Ісусе, будь єдиним Господом нашої душі! Своєю дорогоцінною Кров’ю звільни людей, що практикують окультизм і чародійство, наслідки яких ведуть до духовної темряви і смерті. Віднови мир і спокій у цих душах!

Амінь

Молись за нас, о Діво Маріє, Мати Божа, в ім’я Ісуса!

 

                                                        Молитва за внутрішнє зцілення

Мій Ісусе!

Стаю сьогодні перед Тобою, щоб попросити про зцілення моїх спогадів, усього, що я прожив, що зберігається у моїй підсвідомості і що продовжує мене мучити.

Ти знаєш мене і знаєш причину кожної проблеми, яку я ношу в середині.

Прийди, Ісусе, і зціли ці спогади, всі хвилини, коли я почувався відкиненим, знеохоченим і проігнорованим навіть тими, кого любив найбільше.

Зціли в мені почуття ненависті, помсти, гіркоти і браку пробачення, які дуже часто атакують моє тіло. Спричинюючи біль і фізичні недуги.

Зціли мене, Ісусе, від тих хвилин небезпеки, які я пережив і які перетворили мене у боязливу й ненадійну людину.

О Господи,я ношу у собі так багато травм і потрясінь…,і тільки Ти їх можеш зцілити!

Тому я благаю Тебе: омий мій розум у Твоїй Крові, дай мені Своє зцілення і наповни мене Своїм миром. Вічно буду Тебе прославляти і дякувати Тобі, бо вірю, що Ти дієш зараз у мені і що в Тобі я буду новим створінням.

Силою Твого імені, Ісусе!

Амінь

 

Молитва за внутрішнє і фізичне зцілення

Господи Ісусе Христе, я вірю, що Ти воскреслий і прославлений Син Бога Отця і що Ти є тут посеред нас, живеш і заступаєшся за мене, любиш мене і хочеш мені допомогти. Я цілковито довіряю себе Тобі, бо знаю, що Ти хочеш мене зцілити і Ти є всемогутній, щоб це зробити!

Господи Ісусе, я благаю: пробач мені мої гріхи, провини й упущення, а особливо зціли в мені всі мої погані звички. За допомогою Твоєї благодаті, будь ласка, пробач тим, які скривдили чи зранили мене.

Ісусе Христе, мій Боже і Друже, в цю хвилину я приймаю Тебе як свого улюбленого Спасителя і Господа, єдиного вчителя всього мого єства, всього ким я є і що маю.

Ісусе, мій Господи і Царю, я благаю Тебе увійти зараз у моє життя і залишитись назавжди зі мною, як Ти обіцяв: «Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Матей28:20). Я вірю у Твоє Слово.

Господи Іусе, я довіряю Тобі зараз свій розум, свою волю і все своє життя, бо хочу, щоб Ти, ане мій егоїзм, був центром мого життя.

Мій Визволителю і Брате,  покажи мені чудовий план, який Ти маєш для мого життя у цьому світі й у вічності. Я приймаю люблячий і спасаючий план Вічного Отця для мене.

Мій Господи і Боже, дай мені Свій мир і Свою силу, я міг(могла) догодити Тобі в усьому, що я роблю, приймаючи те, яким(ою) я є зараз, і те, яким Ти плануєш, щоб я був(була).

Господи Ісусе, цілковито обнови мене, бо я знаю, що це є те, чого Ти для мене зараз бажаєш.

Я дякую Тобі, Господи Ісусе і Боже, бо Ти зцілюєш і помазуєш мене Своєю безмежною силою і вічною любов’ю, яка зціляє і спасає. Я дякую Тобі і Твоїй великій турботі про мене, бо знаю, що Твоє спасіння досягає кожного куточка мого єства, щоб мене зцілити.

Мій Ісусе. Я благаю: пройди коридорами мого розуму, моєї підсвідомості й несвідомості, стираючи всі болючі спогади, заливаючи Твоєю Спадаючою Кров’ю весь мій розум і всі інші місця, які є нездоровими.

Мій Спасителю, я вірю в обіцянку, яку Ти дав кожному, хто приймає Тебе у своє серце, що Ти даси їм силу стати синами Бога Отця (пор.Ів.1:12).

Я вірю, що у цю хвилину я отримав(ла) Духа усиновлення: я був(була) наново народжений(на) як дитина Твого Небесного Отця і люблю Його як свого вічного Отця.

Ісусе Христе, Всемогутній Боже Всесвіту, я також вірю, що Бог Отець дасть нам вічне життя, якщо ми приймаємо Тебе як Спасителя. Тому що фонтан безкінечного життя і здоров’я є в Тобі, сила Твого Хреста. Який Ти прийняв за наше спасіння і вічне щастя.

Я знаю, мій добрий Ісусе. Що Ти перетерпів за мене страсті, і щиро дякую Тобі за Твою величезну любов.

Ісусе Господи, спаси мене і забери від мене всякий смуток, щоб я міг(могла) радісно пославляти Твоє святе ім.’я Відкупителя і Визволителя Всесвіту і перебувати в славі Небесного Отця.

Ісусе, мій Господи і Спасителю, я вірю, що Ти воскрес із мертвих і сидиш по правиці Небесного Отця на троні слави, заступаючись за мене і тих, кого я люблю. Ісусе, Сину Давида, я потребую Тебе, прийди і зціли мене від усякої немочі, і я дякую Тобі.

Ісусе, мій Господи і мій Боже, я також прошу Тебе зцілити кожного, хто страждає.

Амінь

Прославмо Господа!

Слава Тобі, Господи Ісусе Христе!

Молись за мене, о Свята Діво, розпростри свій плащ захисту наді мною.

Амінь

 

Молитва за зцілення тіла

Ісусе, твої руки і ноги були пробиті. Пробитий був також Твій бік. Усе було пробите, щоб ми могли бути зціленими, і наше тіло, храм Святого Духа, очищене. Ісусе, через Твої терпеливо знесені терпіння, зціли нас! Зціли нетерпеливість наших хворих і тих, хто доглядає за ними. Ти знаєш, як страждання може зробити нас нетерпеливими. Віднови любов до нас, щоб ми могли зносити біль так, як Ти.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ісусе, ти прийняв терновий вінок на голову і Тебе били по голові. Завдяки Твоїм ранам і вінкові із терня, зціли болі, які я маю в своїй голові.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ти вiдкривав очі. Віднови зір сліпим.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ісусе, Ти слухався Свого Батька, Ти слухався Його Слова і прославляв Його Своїми устами.

Віднови наш слух і мову. Зціли німих і глухих.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ісусе, Своїми руками і ногами, пробитими цвяхами, зціли всякі види паралічу. Відкрий також усі стиснуті в кулаки руки.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ісусе, Тобі відкрили груди і пробили Твоє серце. Зціли наше хворе серце, проблеми з кровообігом, кров’ю і кістками.

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Ісусе, ти страждав невинно. Я молюся за тих, хто страждає через байдужість безсердечних і зарозумілих. Зціли їх, Ісусе!

Ісусе, Сину Давида, змилуйся над нами!

Маріє, ми з Тобою біля підніжжя Хреста. Ти знаєш наші скорботи, проблеми і болі та як страждають наші душі. О Мати Утіхи, як я дякую Тобі, що не є один(одна)! Я дякую Тобі, що Ти зі мною у болях і на хресті. Я простягаю до Тебе свою руку, я посвячую своє життя Тобі, так щоб я міг(могла) стояти біля Хреста Твого Сина.

О Маріє, Мати з ніжним серцем, огорни нас, приготуй нас, омий нас, щоб ми були готові служити нашому Господу Ісусу і служити один одному.

(Помоліться: «Отче наш», «Богородице Діво», «Слава Отцю»)

Хай благословення миру, любові, милосердя і духовного та фізичного здоров’я зійдуть зараз з Хреста на мене і на цілий світ!

В ім.’я Отця, і Сина, і Святого Духа.

Амінь

 

Молитва за хворого

Отче. абсолютний господи нашого життя, навчи…(ім’я) серцем приймати фізичне чи моральне терпіння в дусі покладання на Твоє Провидіння, як подарунок Твоєї любові та ласки, який призначений, щоб збагатити і очистити його/її душу. Навчи його/її вільно приймати його, без жалю та завчасної злості, з великодушним серцем, яке відмовляється здаватися чи відступати у байдужій покорі, з глибокою вірою, у твердому переконанні, що Ти ведеш нас найкращою стежкою, з живою надією і впевненістю, що він прийде до ще досконалішої радості, в апостольському баченні майбутнього задля добра душ і задля великих намірів Церкви. І не тільки приймати його, але й жертвувати його, перебуваючи у рабстві любові, яка бажає завжди віддавати більше.

Щедрий Господи, я приходжу, щоб попросити Тебе за…(ім’я); я благаю Тебе, щоб Ти дав йому/їй здоров’я, цілковитого зцілення і духовного добра.

Я хочу приєднатись до тих, хто шукає Тебе у молитві, і я хочу перемогти мовчанку тих, які цього не роблять.

Я хочу принести Тобі усе моральне зло  і побоювання його/її серця та прикликати Твоє милосердя і допомогу для нього/неї.

Я приходжу, щоб попросити Твоєї допомоги для найпотаємніших сліз його/її душі, тих, про які тільки Ти знаєш і можеш утішити.

Підтримку і турботу, які відкинув брак мого милосердя до нього/неї, я хочу осягнути через свої молитви.

Я також хочу додати до свого покірного благання всю свою ревність і бажання зробити тих, хто страждає, радіснішими.

Нехай ця молитва водночас виразить моє найглибше віддавання себе, яке вчинить її ще більше вислуханою на користь хворих.

В ім’я Ісуса.

Амінь

 

Благословення для хворих

Хай Господь Ісус буде біля Тебе,

щоб захищати тебе;

в тобі, щоб берегти тебе;

перед тобою, щоб вести тебе;

позаду тебе, щоб підтримати тебе.

Той, Хто живе і царює навіки вічні.

Амінь

 

Молитва хворого

Господи, я кладу себе перед Тобою у молитві. Я знаю, щи Ти чуєш, проникаєш у мене і бачиш мене. Я знаю, що я в Тобі і що Твоя сила в мені.

Поглянь на моє тіло, позначене хворобою. Ти знаєш, Господи, як сильно я страждаю. Я знаю, що Ти не задоволений стражданнями Своїх дітей.

Господи, дай мені силу і відвагу подолати ці хвилини відчаю і виснаження. Зроби мене терпеливим(ою) і розуміючим(ою), простим(ою) і скромним(ою). У цю хвилину я жертвую Тобі свої турботи, тривоги і страждання, щоб я міг(могла) ще більше бути вартим(ою) Тебе.

Дозволь мені, Господи, з’єднати свої страждання зі стражданнями Твого Сина Ісуса, який з любові до людей віддав Своє життя вгорі на Хресті. І зараз я прошу Тебе, Господи: допоможи також лікарям та медсестрам мати таку ж посвяту і любов до хворих.

Амінь

 

Посвята хворої людини Богородиці

Надорожча Мати. В дусі я хочу прославити Тебе і посвятити себе цілковито Тобі.

Прийми мене таким(ою), як я є. і з усім, що я маю. Прийми кожен удар мого серця, кожне бажання і думку, що виникають у моєму розумі, як доказ моєї любові до Тебе.

Я посвячую Тобі своє тіло і душу; віддаю Тобі свої молитви і жертви, а понад усе я ввіряю Тобі все, що стосується стану мого здоров’я: болі. Страждання, відкинення, нездатність щось робити… Я хочу довіритись з усім у дусі покори та внутрішньої радості і готовий(а) прийняти Божу волю, коли Він об’явить її мені.

Я з’єдную свою жертву любові з тими, хто вже пожертвував своє життя жертви чи жертву свого життя Тобі.

Мамо, прийми мене до Свого серця і пожертвуй мене Небесному Отцеві у єдності з Твоїм Божественним Сином, що жертвується і всіх Службах Божих, які сьогодні відпрвляються.

Нехай моє життя стане плідним внеском у відновлення світу і спасіння людей.

Амінь

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (13.10.2012)
Просмотров: 3428 | Рейтинг: 3.8/6
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0