Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Пятница, 19.10.2018, 18:11 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

НАБОЖЕСТВО ДО СЕМИ НЕБЕСНИХ ЗАМКІВ
Початок молитв небесних замків 
(читати повільно)

О, Найсвятіший Господи Ісусе Христе, Боже мій. Дякую за Твоє Найсвятіше вочеловічення і славлю Твоє славне і святе воплочення, що з повеління Бога Отця і Духа Святого від Непорочної Діви Марії народилося. О, Господи Ісусе,Ти своєю найдорожчою Кров'ю відкупив нас, Ти святую Свою Кров терпеливо на хресті за нас грішних проляв. Ісусе, Ти Своєю святою гіркою страстю і Своєю смертю небесні ворота відкрив.
О, Господи Ісусе Христе, Ти за нас грішних всяку біду, переслідування від всіх неприятелів 33 роки терпеливо зносив.
О Ісусе, уявляю собі Твоє болісне і жалісне розлучення зі Своєю наймилішою матір'ю Марією.
О, Ісусе, пригадую собі Твою жалісну молитву до Бога Отця на горі Оливній, коли через Твій великий біль і слабість, кровавий піт по Твоєму Найсвятішому Обличчю проливався. О, Ісусе, розважаю собі, як Тебе вели містом зв'язаного і від одного до другого судді провадили. А Твоє Найсвятіше Тіло так жорстоко побито було, що на нім жодного здорового місця не зосталося, але цілком Твоєю Найсвятішою Кров'ю заллято було. Терновим вінцем Твою Найсвятішу Голову зранили так, що аж терня поламане в ній зосталося, копієм Твій бік пробито. О, Ісусе, роздумую собі, як же Ти тяжке древо Хреста на гору Голгофту нести мусів. Від нього же отримав глибоку рану на Своїм дорогім тілі і рамені, і все це перетерпів. О,Ісусе, роздумую собі, як Ти нагий на святім Хресті розп'ятий був. О, Ісусе, Ти цілих три години живий на хресті зоставався, а на нім сім святих слів промовив. А тому, о Наймилосердніший Господи, Твоїми найсвятішими терпіннями і муками, Твоєю смертю, і цими то святими семи словами бажаю моє тіло і душу Тобі вручити.

МОЛИТВА ПЕРША
(В честь 5 Христових ран 5 разів)

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Боже. Небесний Святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби.
Отче Предвічний, кланяюся перед Тобою мільярди разів і прошу пробачення.
За кожен упадок мій в гріх від сотворення мого не відкинь мене від лиця Твого. А через милосердя Твоє скріпи мене, як сина Твого в Оливнім городі, щоб не впав(ла) я жертвою диявола і не засмутив(ла) я Сина Твого, а Спасителя мого жодним тяжким гріхом. Довіряю Тобі повністю і надіюся на Тебе, бо Ти мене сотворив, а Син Твій Ісус за мене на хресті вмирав і стався моїм братом навіки. Прошу Тебе, за себе і за всіх людей.
Прошу Тебе через рождество Сина Твого, прошу Тебе через святе слово, котре сотворило світ і все, що на світі є. Прошу Тебе через Найсвятішу Матір Пречисту Діву Марію, через її заслуги. Прошу Тебе через чотирьох євангелістів: святого Матея, св. Марка, св. Луки, св. Йоана. Прошу Тебе через святих мучеників, поможи мені в моїй потребі, вислухай прохання моє. Допусти, милостивий Боже, звільнитися від моїх гріхів. Допусти, щоб просьба моя сповнилася... (вказати яка). Прошу Тебе во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. 
Амінь
Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА ДРУГА

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Господи Боже, небесний Святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби: "О Пресвятая Тройце, люблю Тебе і надіюся на поміч Твою, рятуй мене, від пекельних мук, охорони душу мою і спаси через любов і милосердя Твоє. Отче Предвічний, сотворителю мій і єдиний лікарю душі і тіла мого. Оце хвору душу мою, знищену дияволом за гріхи мої, я всеціло віддаю Тобі. І во ім'я мук Сина Твого, а Бога мого не відкинь мене від лиця Твого. Щиро прошу Тебе во ім'я Сина Твого Ісуса і Матері Його Святої Марії, котру вмираючий на хресті Ісус віддав і мені за Матір, оздоров словом Твоїм "нехай станеться", знищену дияволом душу мою за гріхи мої, якими я бриджуся і зрікаюся назавжди. Словом Твоїм, сотворителю мій, "нехай станеться", дай серцю моєму правдивий жаль за гріхи свідомі і несвідомі, як дав Ти Марії-Магдалині і апостолові Петрові. Словом Твоїм "нехай станеться", знищи всі диявольські наміри, якими у страшний спосіб хочуть знищити душу мою дияволи, яких я зрікаюся на цілу вічність. Зрікаюсь всіх їхніх знаків: гордості, пожадливості, нечистоти, зависті, обжирства і пияцтва, гніву і лінивства. Словом Твоїм "нехай станеться" збережи для моєї душі всі дари Святого Духа, якими Ти одарив мене при сотворенні і хрещенні. Зупини гріхопадіння моєї душі, яко всемогучий Бог і чоловіколюбець. Освободи душу мою від терору сатани і їхніх впливів згубних. Наділи нас Твоєю любов'ю, щоб у вічності я з усіми святими славив (-ла) Твоє милосердя і любов. Цю просьбу прошу для себе і для всіх людей. Прошу Тебе через святих архангелів: Михаїла, Гавриїла, Рафаїла, прошу Тебе через святий Твій Престіл, прошу Тебе через херувими і серафими, котрі неустанно співають: "Свят, свят, свят Господь Саваот, повне небо і земля слави Твоєї, осанна во вишніх". Поможи мені і допусти, щоби просьба моя сповнилася... (вказати яка). Прошу Тебе во ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.
Амінь. 

Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА ТРЕТЯ

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Боже, небесний святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби. Отче Предвічний, на святім тілі Сина Твого, Ти бачиш глибокі рани - це через гріхи мої і прошу я прощення за них.
В ім'я Твоє, сотворителю всесвіту і душі моєї, з вдячністю і довір'ям до Тебе вкладаю всі гріховні рани душі моєї і всю душу мою в тілі і поза тілом у святі рани Ісуса не на те, щоб наново ятрити їх гріхами моїми, а на те, щоб во ім'я заслуг святих ран Ісуса — Сина Твого, Ти звільнив мою душу від терору сатани і уздоровив її.
Обдаруй всіми дарами Святого Духа, що мені конечно потрібні, щоб спастись моїй душі в годині смерті, і на страшнім суді вернув би ще за життя тіла мого всі втрачені ласки, за що щиро жалуюя. Дав би мені ласку пахучим миром — моїх добрих діл, намастити святе тіло Ісуса, зранене за гріхи мої, щоб викликати веселий усміх на зболілім обличчі Ісуса. І вже ніколи не засмутити Бога жодним тяжким гріхом, щоб одержати Твоє благословення за життя земне, спасення душі в годині смерті і на страшнім суді.
Прошу Тебе, через премудрість Соломона, через послушність Ісаака, через побожність Якова, через 12 поколінь Ізраїля, вислухай і допусти, Милостивий Боже, щоби ця просьба моя сповнилась... (вказати яка). Прошу Тебе через Святу Трійцю, єдине Божество. 
Амінь

Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА ЧЕТВЕРТА

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Боже, небесний Святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби:
...Прошу Тебе, через воплочення Сина Твого Святого, прошу Тебе через Його обрізання, через Його терновий вінець, через рани на плечах Його і язиці, через розп'яття Його, Прошу Тебе через Його нещастя і страдання, через послання Святого Духа, через все це, прошу Тебе Небесний Отче, прийми мене кающогося(уся) грішника(цю) під Твоє прибіжище і допусти, щоб: просьба моя сповнилась...(вказати яка). Прошу Тебе через божество і чоловічество Сина Твого Святого. 
Амінь

Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА П'ЯТА

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Господи Боже, небесний святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби:
"... Прошу Тебе через болі Сина Твого Святого, через Його бідність, через Його любов і милосердя ради роду людського, через Його святі слова, які Він, Господь наш Ісус Христос, до Отця свого небесного промовляв. Прошу Тебе заступися за мене в моїй просьбі і потребі і допусти, щоби просьба моя сповнилася...(вказати яка). Прошу Тебе, через Твоє пришестя, через суд Твій праведний над живими і над мертвими.
Амінь

Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА ШОСТА

Отче Предвічний, поручаюся Твоєму милосердю і поручаю Твоєму милосердю всіх людей. ( 5 разів, за кожним разом поклонитися і поцілувати землю на знак упокорення).
Всемогучий безконечний Господи Боже, небесний Святий Отче, зглянься на моє нещастя і потреби:
"...Прошу Тебе через 5 ран Сина Твого Святого, через Його кров, життя і смерть Його. Прошу Тебе через заслуги Його ради роду людського, через життя святе, через болі, боязнь, через зняття Його з хреста. Прошу Тебе через болі, котрі матір держачи Його на руках своїх, перетерпіла. Прошу Тебе через всі тайни святі, прийми мене нещасного (ну) грішника (цю) під своє покровительство, прости мені всі провини і допусти, щоб ця просьба моя сповнилась... (вказати яка).
Прошу Тебе через Твою справедливість і істинне божество. 
Амінь

Отче наш...
Богородице Діво...

МОЛИТВА СЬОМА 
МОЛИТВА ДО МАТЕРІ БОЖОЇ

О, многострадальна Матінко, Пречиста Діво Маріє, прошу Тебе через всі ті болі, котрі терпіла Ти, через страждання сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа. Найбільше же прошу Тебе через Твої болі сердечні, котрі перенесла тоді, коли бездиханне пречисте тіло сина Свого обняла пречистими руками Своїми. До Тебе прибігаю, о найсмутливіша мати Господа нашого Ісуса Христа, заступайся за мене перед Твоїм Сином Святим, для прощення гріхів моїх. Відверни від мене всяку кару, яку за гріхи мої я воістинно заслужив(ла). Допоможи мені:( вказати просьбу). Матінко Божа, допоможи мені в часі смерти, коли душа моя від тіла відлучиться, прийми її в Твої материнські руки, так як Ти взяла на серце Своє дівственне пречисте тіло Сина твого, а нашого Господа Ісуса Христа. 
Амінь 

Отче наш...
Богородице Діво...


На закінчення цієї молитви зробити 3 поклони говорячи таку молитву: 
"Всемогучосте Отця, підведи мене з мого упадку, вирви мене з глибини нужди. Мудросте Сина, управляй моїми думками і словами. А любове Духа Святого, будь моїм початком всіх добрих діл моїх, щоб відповідали Божому вподобанню".

МОЛИТВА ВОСЬМА

Лучу свої молитви до молитов Матері Божої і починаю сім її зітхань до Отця Предвічного в Єрусалимській святині сімома моїми зітханнями до Ісуса і Марії.
1. О, мій Ісусе і Маріє, розум, волю, серце, тіло і всю душу мою віддаю я Вам і прошу я Вас, навчіть серце моє любити Отця Предвічного так, як любите Ви і мати у серці мойому Вашу любов. Довіряю Вам повністю і надіюся на Вас. Ісусе, Маріє, люблю Вас, рятуйте душі.
2. О, мій Ісусе і Маріє, навчіть мене любити Бога по його вподобі, довіряюя Вам і надіюся на вас.
3. О, мій Ісусе і Маріє, віддаю я Вам всю душу мою і прошу я вас, навчіть мене любити все, що любить Бог, довіряю Вам і надіюся на вас.
4. О, мій Ісусе і Маріє, віддаю я Вам всю душу мою і прошу я Вас, навчіть мене бути покірним(ою), терпеливим(ою), лагідним(ою), що зробило би мене милим(ою) в очах Божих, довіряю Вам повністю і надіюся на Вас. Ісусе, Маріє, люблю Вас, рятуйте душі.
5. О, мій Ісусе і Маріє, віддаю я Вам всю душу мою і прошу я Вас, навчіть мене каятись з гріхів моїх, щоб було прощено мені. Довіряю Вам повністю, надіюся на Вас. Ісусе, Маріє, люблю Вас, рятуйте душі.
6. О, мій Ісусе і Маріє, віддаю я Вам тіло і душу мою і прошу я Вас навчіть мене перемагати страшний терор сатани, як перемогли ви, терплячи за мене у спасительній жертві Вашій. Довіряю Вам повністю і надіюся на Вас.
7. О, мій Ісусе і Маріє, віддаю я Вам душу мою і прошу я Вас,навчіть мене співпрацювати з ласкою Божою, жити згідно Євангелія Святого і покликання свого. Не на осуд, а на ісцілення душі і тіла приймати Святі Тайни...,щоб коли кінчиться мандрівка мого земного життя, я одержав (-ла) благословення у Предвічного Отця і був(ла) долучений(на) до тих, що люблять правду і люблять Бога, довіряю Вам повністю і надіюся на Вас.
На закінчення відмовити:
1. Божественне Серце Ісуса, візьми моє серце і заховай у Своїм, щоб сталось серцем одним.
2. Духу Отця Небесного, Духу Ісуса - увійдіть у серце моє,вкладіть дари Вашої любові.
3. Три Богородице Діво... в честь Матері Божої о спасення душі в годині смерти і на страшнім суді.
4. Три Богородице Діво... в честь Матері Божої Неустанної Помочі і всіх її чудотворних місць і ікон.
Під Твою милість...

ТАЄМНИЦЯ СВЯТОСТІ

Прагну тобі виявити таємницю святості і щастя. Щоденно 5 хв. затримай свою дійсність. Закрий очі на все, що підпадає під змисли, закрий вуха на всі відгуки світу так, щоб ти міг укритися в святині своєї душі, котра є святинею св. Духа і промов так: "О св. Душе, Душо моєї душі, звеличую Тебе. Освячуй, керуй, зміцнюй і потішай мене. Скажи мені, що маю робити і розкажи мені, як це виконати. Обіцяю Тобі підлеглість у всьому, що з волі Твоєї мене спіткає, тільки вкажи мені Твою волю".
Якщо це виконаєш, тоді життя Твоє буде щасливе і радісне. Знайдеш потіху навіть серед терпінь. Отримаєш ласку по мірі твоїх труднощів і сили знесення їх, і так дійдеш повний Заслуг до брам небесних. Таке піддання себе св. Духові є таємницею святості. Слава св. Духові на віки. 
Амінь


 
МОЛИТВА

Мій Господи, дай мені ласку, щоб любити терпіння так, як Ти любив його!
Дай мені ласку нести мій хрест так, як Ти ніс його! О мій Господи! Дай мені Твою ласку, щоб я завжди пізнавав(ла) і сповняв(ла) Твою волю, щоб я завжди був з'єднаний(на) з Тобою, прославляючи Тебе у всім, що я чиню.
Маріє, Мати Ісуса і Мати моєї душі, прошу і Тебе навчи мене, як любити терпіння і внутрішнє духовне життя.
Амінь

------------------------------------------------------------------

Свята Лютгарда, дівиця, була спочатку бенедиктинкою в Тонгрес. За натхненням Божим перейшла до строгого монастиря Цистерок.
Багате духовне життя, внутрішнє злучення з Богом (екстазми, об'явлення) і глибоке знання християнської містики прославили Лютгарду в її оточенні. Вона була одна з перших почитательок Найсвятішого Серця Ісусового. На одинадцять років перед смертю втратила зір. Померла в опінії святости в монастирі Анвіерес в Брабанції (Бельгія) 16 червня 1246 року.
Одною із головних цілей молитви, яка називається Небесний Двір, є набожність до життя і терпінь Ісусових, що було виразно підкреслено.
Хто хотів би сердечно розважати над тими таємницями Спасителя, той може бути прийнятий до цієї спільноти.
Ісус Христос є початком і кінцем усього. Св. Лютгарда під час захоплень довідалася про незмірну солодкість, яку черпають жителі Небесного Двору із безнастанних розважань про таємниці Ісуса Христа. Цілий Небесний Єрусалим є наповнений красою і багатством таємниць відкуплення.
Св. Лютгарда молилася і дуже бажала, щоби образ правдивого Небесного Двору був почитаний на землі через розважання і наслідування життя Богочоловіка. Вона була переконана, що в цей спосіб піднесеться моральність людей. Брак знання про життя Ісуса Христа, як виникає з людських дій, призводив до згубних наслідків. Блаженний Вальтезар Альварес підкреслює цю іґнорацію як велике нещастя.
Щоб зарадити цьому, св. Лютгарда, під впливом Божого натхнення, відновила набожність до таємниць життя, терпінь і смерти Ісуса за прикладом великих мужів Божих св.Франціска і св. Домініка. В своєму посланництві вона проявила велику енергійність і ревність. Спільнота Небесного Двору, через неї; відкрита, переживала час піднесень і упадків, була численна то знову зменшувалася. Сьогодні молитва Небесного Двору стала популярною і нараховує велику кількість вірних, показує їм високу ціль: почитати таємниці життя і терпінь Ісуса Христа й спричинятися до спасення світу.
Св. Лютгарда витривало просила про поучення, який рід молитви буде найкращий, тому Господь Бог одного дня дав їй натхнення. Тоді вона пізнала високу молитву, яка вміщала в собі розважання про ціле життя і праці, які Ісус поніс для нашого спасення.
Мати Божа сказала св. Люггарді, що Сама випросила цю молитву в Бога. Зміст цієї молитви подається через Отця Музафуса.


 
Молитва НЕБЕСНОГО ДВОРУ, об'явлена св. Лютгарді

О, Найсвятіший і Наймилосердніший наш Спасителю! Джерело всяких ласк, наш Найдорожчий Ісусе! З непонятної любови до нас, нужденних дітей Єви, Ти, залишивши своє місце по правиці Небесного Вітця, прийняв наше слабе тіло разом з його найбільшим убожеством у вищій навіть степені, аніж всі люди, щоб ми Тебе взаємно любили. Охоче Ти прийняв на Себе всі труди і праці, щоб нас вирвати з пащі злого духа і вчинити дітьми Твого Отця Небесного.
Дуже жалую, що я, нужденний, нещасний хробак земний, так дотепер мало пізнавав (-ла) той надмір Твоєї любови і так мало дякував (ла) Тобі за такі численні труди і терпіння, що їх Ти переносив за мене.
Жертвую Тобі тепер ту негідну мою молитву, щоби через неї віддати честь найсвятішому життю, терпінню і смерті, всім Твоїм літам, дням і годинам, посвяченим спасенню загублених і грішних людей.
Ісусе, жертвую Тобі з глибини серця всі акти прославлення, любови й подяки, в тисячі разів помножені, які дев'ять хорів святих ангелів і всі сотворіння в кожній хвилі складають Тобі в жертві, а особливо Пречиста Діва Марія від Свого Непорочного Зачаття з найбільшою ревністю жертвувала Тобі.
Ті всі акти, разом взяті, віддаю як доказ найвищої вдячности за таємницю спасення і за постійну можливість користання з їх овочів.

1. За предвічний вибір Пречистої Діви Марії на Матір Божу.
О Ісусе, будь Благословенний навіки 

2. За її Непорочне Зачаття, або за її заховання від первородного гріха, якому підлягають всі інші люди.

О Ісусе, будь Благословенний навіки

3. За народження Твоєї Непорочної Матері, що принесла надію для світу і радість для неба.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

4. За Твоє власне чудове зачаття від Св. Духа в дівичім тілі Твоєї Матері по Благовіщенню через Архангела Гавриїла.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

5. За першу подорож, яку Ти відбув, укритий в лоні своєї Найсвятішої Матері, подорожуючої через гори до Твоєї тети Єлисавети і до укритого під її серцем св. Йоана.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

6. За Твоє чудесне народження в крайньому убожестві, в стайні, в якій Ти не мав де положити Твоєї Найсвятішої голови і огріти Твого делікатного Тіла. 
О Ісусе, будь Благословенний навіки

7. За велику честь в адорації Трьох Мудреців зі Сходу і за повні значення дари: золото, ладан і миро.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

8. За вибір імени Ісус,яке прийняв Ти як чоловік для заховання старозавітніх приписів.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

9. За акт Жертвування в Єрусалимській Святині, коли був Ти там представлений через Твою св. Матір і св. Йосифа, у відповідності до постановлень Мойсеевого Закону.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

10. За грізне переслідування, якого Ти зазнав на початку життя, коли прийшлося Тобі втікати до Єгипту та через довший час перебувати там.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

11. За таємницю "загублення" в Єрусалимі, коли Мати Твоя Найулюбленіша і св. Йосиф з болем шукали Тебе і врешті знайшли між ученими в святині.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

12. За Твою слухняність найдорожчим родичам до тридцятого року життя, за сповнення їм різних послуг.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

13. За Твої спасенні науки й проповіді, за тяжкі й небезпечні подорожі апостольські, за всі труди та праці, підняті для нашого спасення.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

14. За Твій сорокаденний піст, пробу спокус і ревну молитву на пустині.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

15. За надзвичайні чуда, які вчинив Ти на свідоцтво правди й навернення закам'янілих грішників.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

16. За неустанну молитву й кривавий піт в Оливному Городі, за тривогу і біль, що смерть може бути даремна, за досконале піддання волі Отця.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

17. За фальшивий поцілунок, яким Тебе Юда зрадив і віддав у руки безбожників.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

18. За болюче в'язання твердими шнурами через ганебних посіпак і волочення Тебе по вулицях.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

19. За численні оскарження і фальшиві свідоцтва, видумані Анною і Каяфою проти Твоєї Найсвятішої Особи.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

20. За понижаюче обходження з Тобою, коли-то Тебе ганебно тягнули від одного фальшивого суду до іншого.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

21. За сильний богохульний полічник, що дав Його Твоєму Найсвятішому Обличчю слуга архиєрея.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

22. За тяжкий біль у часі бичування, коли з численних ран поплили струмки Твоєї Найдорожчої Крові.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

23. За Твоє обнаження і болюче почуття встиду, якого пізнав Ти в часі здирання одягу з Твого Найсвятішого Тіла, і коли нагого прив'язано Тебе до стовпа перед народом.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

24. За богохульства, опльовання і насмішливі поклони, за вінчання терням, у часі якого Кров спливала по Твоїм Найсвятішім Обличчю.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

25. За ставлення Тебе перед судом Пилата, який словами "Це Чоловік" хотів людей наклонити до співчуття.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

26. За засуд, виданий на Тебе через Пилата, за тяжке двигання хреста, за видання Тебе на смерть.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

27. За болючу стрічу з Твоєю засмученою Матір'ю та іншими жінками, які товаришили Тобі в часі Хресної дороги.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

28. За немилосердне Твоє обнаження, що побільшило ще терпіння, за нові рани, завдані цвяхами, за висказані останні слова та смерть на хресті.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

29. За пробиття Твого Найсвятішого Серця гострим копієм, звідки вийшла Кров і вода як відкуплення всіх людських душ.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

30. За Твоє чудесне Воскресіння третього дня по терпіннях і хресній смерті, за з'явлення Марії Магдалині, апостолам, Найулюбленішій Матері та багатьом іншим, які йшли за Тобою.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

31. За Твоє преславне Вознесіння і поворот до Небесного Отця по земній подорожі, за перемогу над сатаною і грішним світом.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

32. За зіслання через Тебе Св. Духа в постаті вогненних язиків на апостолів, учеників і на Твою Найсвятішу Матір у день Зелених Свят.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

33. За великий тріумф у небі, з яким там прибула Твоя улюблена Матінка з тілом і душею.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

34. За славу, якою була прославлена Пресвята Трійця з причини вивищення Твоєї Матері понад усі хори ангелів, і за радість цілого Небесного Двору та її увінчання на Царицю неба й землі.
О Ісусе, будь Благословенний навіки

                    

Ісусе Христе, за всі акти любови, за кожний удар Твого Найсвятішого Серця, за всі думки і бажання, внутрішні і усні молитви в часі туземного життя і перебування в Пресвятій Тайні Євхаристії, за працю і терпіння складаю Тобі тисячну подяку.
Прошу покірно, щоби Ти мене і всіх, які поручилися моїй молитві, або за яких маю обов'язок молитися, зволив уділити досконалого жалю за гріхи з сильною постановою поправи, щоби ми ніколи не ображали Твого Божого Серця.

Уділи мені сили до витривання в Твоїй святій ласці, а по трудах дочасних прийми мене до числа вибраних і дозволь з ними оглядати Твоє Найсвятіше Обличчя. Який з Отцем і Святим Духом в одності живеш і царюєш на віки віків. 
Амінь
Жертвування всіх Служб Божих і призивання Матінки Божої

О мій Ісусе! Жертвую Тобі всі Служби Божі, які сьогодні відправляються по цілому світі. Роблю це з'єднаний(-а) з намірами Найсвятішого Серця Твого і з благанням Непорочного Серця Марії!
Заховай для мене в кожній Службі Божій одну краплину Твоєї Найдорожчої Крові на прощення моїх гріхів і кар, які за них належиться. Благаю про ласку, щоби силою кожної жертви Служби Божої, хоч один грішник навернувся, одна душа була звільнена з чистилища, одна людина конаюча знайшла милосердя в Тебе, від одної дитини неохрещеної була осунена небезпека смерти, одна дитина заховала чистоту, одна молода душа, яка вибирає стан, знайшла просвідчення і відвагу поступити згідно з Божою волею. Нехай накінець кожна Служба Божа наверне хоч одного великого грішника, який найбільший біль справляє Твоєму Серцю.
О мій Ісусе! Без Тебе не хочу вмирати, а при Твоїм Серцю я є готовий(а) прийняти смерть в такому місці, часі і в такий спосіб, який Тобі подобається. 
Амінь

Матінко Богочоловіка і Матінко наша, так дуже зв'язана з життям і смертю, терпіннями і славою Ісуса Христа, Царице і Прикрасо неба, вставляйся безупинно за нами грішними, бо ми є Твоїми дітьми. Дай нам силу наслідувати Твого Божого Сина в вірності Тобі. Прийми наше довір'я і віддання, споможи нас своєю опікою, щоби ми йшли відважно дорогою спасення і заслужили на участь в щастю Небесного Двору. Через Господа нашого Ісуса Христа. 
Амінь

Обітниці ласк

На всіх, хто буде молитися молитву Небесного Двору, спливуть невимовні ласки від Пресвятої Тройці за заступництвом Цариці Небесного Двору і за причиною св. Лютгарди. Помічні в цьому є також інші форми набожностей релігійних, як вервичка, хресна дорога і т.д., особливо помічною є Служба Божа.
 

                    
Спосіб відтворення молитви НЕБЕСНОГО ДВОРУ

Тим, яких св. Лютгарда вчила молитви Небесного Двору, звикла на Божий розказ уділяти пересторог і заохочень, щоби додатково при кожній з тридцяти чотирьох вище поданих Таємниць на канві коротких розважань відмовляти Отче наш, Богородице Діво і Слава Отцю.

Такому способу молитви може грозити механічне відмовляння. Свята радила принаймні деколи заступити вер-вичку довшим розважанням на тему особливішої Таємниці життя, терпінь і слави Ісуса Христа. Сам Ісус сказав до св. Лютгарди: «У Моїй скарбниці до найцінніших речей належить: розважати про діло спасення, віддавання Мені честі і резиґнації з власної волі. Коли би людина хотіла злюбити те все, що Я для неї зробив, ніколи не образила би Мене ніяким гріхом».
Пресвята Діва Марія об'явила нашій святій, що бажає, щоби ми більше розважали про таємниці її Сина, і що прикладає до цього особливу увагу. Так розпочала діалог: «Дочко моя, вклади свій одяг і свій нашийник, то значить, терпіння Мого Сина».
«Ти мені. Матінко, вложи» - відповіла св. Лютгарда.
«Зроблю це,- відповіла Матінка Божа,- і об'ясню все. що відноситься до мого Сина».
І тепер почала Матінка Божа розказувати святій по черзі про всі Таємниці життя і терпінь Ісуса і додала:
«Розважай, моя дочко, і май кожну Таємницю завжди перед очима».
Потім побачила Св. Лютгарда одну душу, яка через розважання Таємниць Ісуса Христа доступила іскорки Милосердя і Любові Божої, доступила вічного спасення. Був це доказ, як Бог вичікує від людини молитви-розважан-ня і внутрішнього пережиття.

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (17.05.2014)
Просмотров: 1570 | Рейтинг: 3.8/5
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0