Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Вторник, 11.12.2018, 20:39 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

Богослужіння та Дев'ятниці часть 2
.Богослужіння до Святого Йосипа

Святий Йосип - опікун Ісуса Христа та обручник Пресвятої Діви Марії - є також заступником Церкви, родин, робітників, дівиць та вмираючих.
Літанія до Святого Йосипа

Киріє елейсон! або Господи, помилуй!

Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас!

Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину, Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Свята Маріє, молись за нас!

Святий Йосипе,

Преславний Потомку Давида,

Світло патріархів,

Обручнику Богородиці,

Пречистий Стражнику Діви,

Годувальнику Сина Божого,

Дбайливий Оборонцю Христа,

Голово Пресвятої Родини,

Йосипе найправедніший,

Йосипе пречистий,

Йосипе найрозсудливіший,

Йосипе наймужніший,

Йосипе найслухняніший,

Йосипе найвірніший,

Дзеркало терплячості,

Друже вбогості,

Прикладе трудящих,

Окрасо сімейного життя,

Опікуне дів,

Опоро сімей,

Втіхо нещасливих,

Надіє хворих,

Покровителю вмираючих,

Постраху пекельних духів,

Опікуне Святої Церкви,

Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас! С: Боже, Ти поставив Святого Йосипа на сторожі Свого Дому, В.: І господарем багатства Свого.

Молімося: "Боже, Ти в незбагненому провидінні Своєму вибрав Святого Йосипа Обручником Пречистої Матері Твого Сина.

Просимо, вчини так, щоб ми заслужили на Його заступництво в небі, коли як опікуна шануємо Його на землі. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь".
Молитва до Святого Йосипа

Приходимо до Тебе, Святий Йосипе, у нашій недолі. Звертаючись по допомогу до Твоєї Пресвятої Обручниці, з вірою благаємо й про Твою допомогу. Заради любові, яка єднала Тебе з Непорочною Дівою Марією, і заради Твоєї батьківської турботи, якою Ти оточував дитину - Ісуса, смиренно благаємо: милостиво поглянь на людство, яке Ісус врятував власною кров'ю, і своїм могутнім заступництвом допоможи нам в потребах наших. Опікуне Божої Сім'ї, піклуйся про вибраний народ Ісуса Христа, віддали від нас, любий Отче, всяку заразу помилок і зіпсуття. Наш могутній заступнику! У боротьбі з силами темряви прийди до нас з небесною допомогою, і, як колись Ти врятував маленького Ісуса від Ірода, так і тепер охороняй Святу Церкву Божу від ворожих підступів та всякого зла. Невтомно піклуйся про кожного з нас, щоб ми за Твоїм прикладом і з Твоєю допомогою досягай вічного блаженства на небі. Амінь.
Молитва про добру смерть

Святий Йосипе, мій добрий Отче і Опікуне святої Церкви! Ти, який мав безмежне щастя вмирати в обіймах Ісуса і Марії, рятуй мене завжди, особливо тоді, коли моя душа залишатиме тіло. Випроси мені в Бога благодать віддати мій дух так, як Ти - в обіймах Ісуса та Марії. Ісусе, Маріє, Святий Йосипе, нині та в годину смерті в руки ваші віддаю свою душу. Амінь.
Молитва про благодать чистоти серця

О Опікуне Дів, Святий Йосипе! Тобі була довірена сама невинність: Ісус Христос і Марія, Діва над дівами. Заради цього подвійного, а для Тебе найдорожчого скарбу, заради Ісуса і Марії, прошу й благаю, щоб, уберігши мене від всякої нечистоти, Ти вчинив так, щоб я чистою думкою, невинним серцем і чеснотливим тілом завжди служив Ісусові й Марії. Амінь.
Молитва про добру працю

Преславний Святий Йосипе, прикладе усіх працюючих! Випроси мені благодать працювати у дусі покути, щоб я міг виправити мої численні гріхи; щоб я працював сумлінно і радше з почуттям обов'язку, ніж заради свого вподобання, щоб я працював з радістю, старанно, спокійно і терпляче, не відступаючи перед утомою й труднощами. Усе для Ісуса через Марію, все за Твоїм прикладом, о Славний Патріарше Йосипе! Це буде моїм девізом за життя і в годину смерті. Амінь.
Молитва про допомогу

Добрий Ісусе, приходимо до Тебе, немов той юнак з Євангелія, який, почувши про Тебе, відшукав Тебе і спитав: "Учителю благий, що мені робити, щоб успадкувати життя вічне?" (Як 18, 18). Можливо, той юнак не вмів знайти свого місця, мав сумніви, був занепокоєний, тому прийшов до Тебе. І ми приходимо до Тебе по допомогу й пораду. Господи, ми так часто не вміємо прийти до Тебе, не вміємо збагнути Твою доброту, Твою святість. Нас поглинають обов'язки, праця, розваги, ми шукаємо в них радості й втіхи. Але лише Ти насправді добрий і можеш дати нам істинну радість. Ісусе, дай, щоб ми були злучені з Тобою. Дай нам так виконувати нашу працю, щоб ми могли її Тобі пожертвувати. Нехай наші розваги будуть такими, щоб Ти міг бути з нами. Навчи нас розмовляти з Тобою. Нехай це буде природнім імпульсом нашої душі з огляду на Твою велич і святість. А те, що в нас є поганого, кожен прояв гордості та егоїзму, нехай зникне і не відлучає нас від Тебе. Дай, щоб ми, через з'єднання з Тобою, ставали дедалі кращими і гідними Твоєї прихильності. Амінь.
Літанія до Всіх Святих

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Свята Маріє, Матір Божа, молись за нас!

Святий Михаїле, молись за нас!

Всі святі Ангели Божі, моліться за нас!

Святий Йоане Хрестителю, молись за нас!

Святий Йосипе, молись за нас!

Свята Анно, молись за нас!

Святі Петре і Павле, моліться за нас!

Святий Андрію, молись за нас!

Святий Йоане, молись за нас!

Свята Маріє Магдалино, молись за нас!

Святий Степане, молись за нас!

Святий Ігнатію Антіохійський, молись за нас!

Святий Лаврентію, молись за нас!

Святі Перпетуо і Феліціто, моліться за нас!

Свята Агнесо, молись за нас!

Святий Григорію, молись за нас!

Святий Августине, молись за нас!

Святий Афанасію, молись за нас!

Святий Миколаю, молись за нас!

Святий Василію Великий, молись за нас!

Святий Йоане Золотоустий, молись за нас!

Святі Кириле і Мефодію, моліться за нас!

Святий Антонію, молись за нас!

Святий Бенедикте, молись за нас!

Святі Франциску Ассизький і Домініку, моліться за нас!

Святий Франциску Ксаверій, молись за нас!

Святий Жане-Марі Віанней, молись за нас!

Святий Йосафате Кунцевич, молись за нас!

Свята Катерино Сієнська, молись за нас!

Свята Терезо Авільська, молись за нас!

Всі святі Божі, моліться за нас!

Будь милостивий, спаси нас, Господи!

Від усякого зла,

Від будь-якого гріха,

Від вічної смерті,

Заради Твого Втілення,

Заради зіслання Святого Духа,

Просимо Тебе, ми, грішники, -

вислухай нас, Господи! Просимо Тебе, бережи Свою Святу Церкву й керуй нею,

Просимо Тебе, збережи Святішого Отця,

усіх єпископів та священиків в істинній побожності,

Просимо Тебе, дай усім народам мир і злагоду, Просимо Тебе, зміцни нас і збережи у святім служінні Тобі. Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Молімося: "Боже, Твердине і Сило наша, який є джерелом побожності, вислухай молитви Своєї Церкви і вчини, щоб ми отримали все, про що з довірою просимо. Ради Христа, Господа нашого. Амінь".
Дев'ятниця до Божого Милосердя

Одним із способів віддання слави Господу Богу і святим є дев'ятниці. Дев'ятниця - це богослужіння, яке відправляється впродовж дев'яти днів. Здебільшого при відмовленні дев'ятниці в поєднанні з іншими молитвами в житті настають зміни.

Слова Господа Ісуса до Святої Фаустини Ковальської: "Намалюй образ, подібний до цього, який бачиш, і підпиши його: "Ісусе, довіряю Тобі". Нехай цей образ вшановують тут, у цій каплиці, і в усьому світі. Я обіцяю спасіння кожній душі... Обіцяю їй перемогу над земними ворогами, а особливо в смертну годину. Сам врятую її і збережу для Своєї хвали. Два промені символізують Кров і Воду. Червоний промінь - це кров, яка є життям душі; білий промінь - вода, яка омиває душу. Ці два промені вийшли з глибин Мого Милосердя, коли Моє вмираюче серце на хресті було пробите списом. Вони захищають душу людини перед гнівом Отця Мого".

Перший день

Молимося про Милосердя для всього людства

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене усе людство, а особливо всіх грішників і занур його в море Мого милосердя. І цим потішиш Мене в гіркому смутку, у який Мене занурює втрата душ".

Наймилосердніший Ісусе, якому властиво бути милостивим до нас і вибачати нам, не дивися на наші гріхи, але на довіру, яку маємо у Твою нескінченну доброту, і прийми нас у помешкання Свого Наймилостивішого Серця і не випускай нас із нього навіки. Благаємо Тебе задля Твоєї любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на усе людство, а особливо на бідних грішників, яке зачинене у Наймилостивішому Серці Ісуса і задля Його Страстей вияви до нас своє милосердя. Щоб ми прославляли всемогутність Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Другий день

Молимося за духовенство, через яке на людство сходить Боже Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі священиків і душі монахів. Занур їх у безодню Мого милосердя. Вони дали Мені міць, щоб пережити гірку муку. Через них, наче судинами, спливає на людство Моє милосердя".

Наймилосердніший Ісусе, від якого все, що добре, походить. Помнож у нас ласку, щоб ми робили вчинки, гідні милосердя. Щоб ті, хто на нас дивиться, хвалили Отця Милосердя, який є в небі. Отче Предвічний, поглянь оком Свого милосердя на вибране у Твоєму винограднику гроно, на душі священиків і душі монахів, і обдаруй їх силою Свого благословення. А заради почуттів Серця Свого Сина, в якому вони зачинені, дай їм сили Свого світла, щоб могли вести за собою інших шляхами спасіння, щоб разом співати честь безодні Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Третій день

Молимося за всіх християн

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене усі побожні і вірні душі і занур їх у море Мого милосердя; ці душі потішили мене на Хресній дорозі. Були тією краплиною втіхи серед моря гіркоти".

Наймилосердніший Ісусе, який всіх щедро обдаровуєш Своїми ласками із скарбниці Свого милосердя, прийми нас до оселі Най-милостивішого Свого серця і не випускай нас із нього на віки, благаємо Тебе, задля Твоєї незбагненної любові, якою палає Твоє Серце до Небесного Отця. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на вірні душі, як на спадщину Свого Сина і заради Його Страстей обдаруй їх Своїм благословенням і неустанно опікуйся ними, щоб не втратили любові і скарбу святої віри, але щоб із сонмами ангелів і святих прославляли Твоє безмежне милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Четвертий день

Молимося за невіруючих, які ще не знають Божого Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене поган і тих, хто ще Мене не знає, і про них Я думав у гіркій Моїй муці, а майбутня їх відданість потішала Моє серце. Занур їх у море Мого милосердя".

Наймилосердніший Ісусе, який є світлом світу, прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі поган, які ще Тебе не знають, нехай проміння Твоєї ласки освічує їх, щоб і вони разом з нами прославляли дива Твого милосердя, і не випускай їх з оселі Свого Наймилостивішого Серця. Отче Предвічний, поглянь оком Свого милосердя на душі поган і тих, хто ще Тебе не знає, які зачинені у Наймилостивішому Серці Ісуса. Приведи їх до світла Євангелія. Ці душі не знають, яке велике щастя - любити Тебе. Вчини, щоб і вони прославляли щедрість Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

П'ятий день

Молимося за тих, хто відійшов від єдності зі Святою Церквою

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі єретиків і відлучених братів і занур їх у море Мого милосердя. У гіркій муці розривали Моє тіло і серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертаються до єдності з Церквою, загоюються мої Рани, і таким чином полегшують Мою Муку".

Наймилосердніший Ісусе, Ти - сама доброта, Ти не відмовляєш у світлі тим, хто Тебе смиренно про це просить. Прийми до Свого Наймилостивішого Серця душі єретиків і наших відлучених братів, заохочуй їх Своїм світлом до єдності з Церквою і не випускай їх зі Свого Наймилостивішого Серця, вчини, щоб і вони возвеличували щедрість Твого милосердя. Отче Предвічний, поглянь оком свого милосердя на душі єретиків і наших відлучених братів, які змарнували Твоє добро і зловживають Твоїми ласками, вперто продовжуючи жити, чинячи помилки. Не дивися на їхні помилки, але на любов Свого Сина і на його гіркі Страсті, які терпів задля них, бо і вони закриті у Наймилостивішому Серці Ісуса. Вчини, щоб і вони прославляли Твоє велике милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Шостий день

Молимося за дітей

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі тихі й покірні, душі малих дітей і занур їх у Моє милосердя. Ці душі найбільш подібні до Мого Серця, вони додавали Мені сил у гіркій Муці конання. Я бачив їх земними ангелами, які чуватимуть біля Моїх вівтарів, на них виливаю цілі струмені ласк. Мою ласку здатна прийняти тільки смиренна душа, смиренним душам дарую свою довіру".

Ісусе! Ти сказав: "...навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем", - прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі тихі й покірні і душі малих дітей. Ці душі викликають захоплення цілого неба, і їх особливо вподобав собі Небесний Отець. Це букети перед Божим троном, запахом яких насолоджується сам Бог. Ці душі постійно перебувають у Наймилостивішому Серці Ісуса і неустанно співають гімн любові і милосердя на віки. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на душі тихі і смиренні, душі малих дітей, які замкнені в оселі Наймилостивішого Серця Ісуса. Ці душі найбільш подібні до Твого Сина, запах цих душ підноситься із землі і досягає Твого трону. Отче милосердя й усілякої доброти, благаю Тебе заради любові й уподобання, яке маєш у цих душах, благослови увесь світ, щоб усі душі разом співали честь Твоєму милосердю на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Сьомий день

Молимося за тих, хто славить Боже Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо шанують і прославляють Моє милосердя і занур їх у нього. Ці душі найбільше співчували Мені у Моїх страстях і найглибше проникали у Мою істоту. Вони є живим відображенням Мого милостивого серця. Ці душі сяятимуть особливим блиском у майбутньому житті, жодна не потрапить у пекельний вогонь. Кожну особливо захищатиму в її смертну годину".

Наймилосердніший Ісусе, серце якого є любов'ю, прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі, які особливо шанують і прославляють велич Твого милосердя. Ці душі є могутньою силою самого Бога, а серед усіляких страждань і перешкод ідуть вперед, вірячи у Твоє милосердя. Ці душі поєднані з Ісусом і на своїх плечах несуть усе людство. Ці душі не зазнають суворого суду, Твоє милосердя огорне їх у хвилину смерті. Отче Предвічний, подивися оком милосердя на душі, які славлять і шанують найбільшу Твою прикмету - Твоє безмежне милосердя, яке замкнене у Наймилостивішому Серці Ісуса. Ці душі є живим Євангелієм, їх руки повні вчинків милосердя, а душа переповнена радістю, співають пісню милосердя Найвищому. Благаю Тебе, Боже, вияви до них Своє милосердя згідно з надією і вірою, які у Тобі покладають, хай сповниться на них обітниця Ісуса, який їм сказав, що "душі, які вшановуватимуть Моє незглибиме милосердя, Я сам боронитиму їх у житті, а особливо у годину смерті, як свою славу". Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Восьмий день

Молимося за душі, які перебувають у чистилищі

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі, які перебувають у в'язниці чистилища і занур їх в безодню Мого милосердя - нехай струмені Моєї крові охолодять їх жар. Усі ці душі Я дуже люблю. Вони вже сплачують данину Моїй справедливості. Ти можеш принести їм полегшення. Бери зі скарбниці Моєї Церкви усі відпусти і жертвуй за них... О якби ти знала їх страждання, ти б постійно жертвувала за них милостиню духа і сплачувала їхні борги Моїй справедливості".

Наймилосердніший Ісусе, Ти сам сказав, що хочеш милосердя, тому приводжу до оселі Твого Наймилостивішого Серця душі з чистилища. Душі, які Ти дуже любиш, але які повинні виплачувати Твоїй справедливості. Нехай струмені Крові і Води, які витекли з Твого Серця, погасять полум'я чистилища, щоб і там прославляли силу Твого милосердя. Отче Предвічний, подивися оком милосердя на душі, які страждають у чистилищі і одночасно є закритими у Наймилостивішому

Серці Ісуса. Благаю Тебе, заради Мученицьких Страстей Ісуса, Твого Сина, і заради усієї гіркоти, яка залила Його пресвяту душу, вияви Своє милосердя душам, які знаходяться під Твоїм Справедливим поглядом, не дивися на них інакше, як тільки через Рани Ісуса, Твого Сина, бо ми віримо, що Твоя доброта і Твоя милість безмежні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

Дев'ятий день

Молимося за душі, які перебувають далеко від Бога.

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі холодні і байдужі та занур їх у безодню Мого милосердя. Ці душі дуже болюче ранять Моє серце. Найбільшої зневаги зазнала Моя Душа у Гетсиманському саду саме від душі холодної. Вони стали причиною Моїх слів: "Отче, коли хочеш, віддали від Мене цю чашу, тільки хай не Моя, але Твоя буде воля!" Остання надія для них - звернутися до Мого милосердя".

Наймилостивіший Ісусе, Ти - саме Милосердя. Приводжу до оселі Твого Наймилостивішого Серця душі байдужі, нехай у вогні Твоєї любові розігріються ці крижані душі, подібні до трупів, які Тебе такою огидою наповнюють. О наймилостивіший Ісусе, нехай всемогутність Твого милосердя спонукає їх поринути в сам жар Твоєї любові, обдаруй їх святою любов'ю, бо Ти все можеш.

Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на душі байдужі, зачинені у Наймилости-вішому Серці Ісуса. Отче милосердя, благаю Тебе, заради гірких Страстей Твого Сина і заради тригодинного конання Його на хресті, дозволь, щоб і вони прославляли безодню Твого милосердя. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.
Коронка до Божого Милосердя (відмовляється на розарії)

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "О третій годині благай Мого милосердя, особливо для грішників, і хоч на коротку мить заглиблюйся у Мої Страсті, особливо у хвилину конання. Це година великого милосердя для усього світу. Дозволю тобі вникнути у Мій смертний смуток, у цю хвилину не відмовлю ні в чому душі, яка просить Мене заради Моїх Страстей. Скільки разів почуєш, що годинник б'є третю годину, занурюйся вся у Моє милосердя, величаючи і прославляючи його, взивай його всемогутність для цілого світу, а особливо для бідних грішників, бо у цю хвилину воно навстіж відчинене для кожної душі. У цей час випросиш усе для себе і для інших, у ту годину звершилася ласка для усього світу - милосердя перемогло справедливість".

На початку:

Отче наш... Радуйся, Маріє... Вірую в Бога...

На одній намистині:

Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество наймилішого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа, на перепрошення за наші гріхи та цілого світу. (1 раз)

На десятьох намистинах:

Заради Його тяжких страждань, будь милосердний до нас та цілого світу.

На закінчення:

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, змилуйся над нами і над цілим світом, (тричі)

О, Крове й Водо, яка витекла з Найсвятішого Серця Ісуса як джерело милосердя для нас, довіряємо Тобі! (тричі)
Літанія до Божого Милосердя

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину, Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Милосердя Боже, несповідима ознако Творця, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, найвища досконалосте Відкупителя, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, незбагненна любове Святителя, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, недосяжна тайно Пресвятої Трійці, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, вираження найбільшої сили Господа, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у створенні духів небесних, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке покликало нас з небуття до життя, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке охоплює всесвіт, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке обдаровує нас безсмертним життям, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке захищає нас від заслуженої кари, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке підводить нас з убогості гріха, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке виправдало нас у втіленому Слові, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, що плине з ран Христових, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, що б'є з Пресвятого Серця Ісуса, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, яке дає нам Пресвяту Діву Марію за Матір Милосердя, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже в об'явленні Божественних Тайн, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у встановленні Вселенської Церкви, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у встановленні Святих Таїнств, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже передусім у Таїнствах Хрещення й Покаяння, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у Таїнстві вівтаря і священства, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у покликанні нас до святої віри, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже у наверненні грішників, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже в освяченні праведників, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже в удосконаленні побожних, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, цілюще джерело для хворих і стражденних, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, заспокоєння змучених сердець, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, надіє розпачливих душ, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, що завжди і всюди супроводжуєш всіх людей, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, що випереджаєш нас благодаттями, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, спокою конаючих, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, небесна розкоше спасенних, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, прохолодо й полегшення душ у чистилищі, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, короно всіх святих, довіряємо Тобі!

Милосердя Боже, бездонне джерело чудес, довіряємо Тобі!

Агнче Божий, Ти виявив найбільше милосердя, відкупивши світ на Хресті,

Господи, прости нас!

Агнче Божий, Ти милосердно жертвуєш за нас під час кож ної Святої Меси, Господи, вислухай нас!

Агнче Божий, Ти через невичерпне Своє милосердя береш на Себе наші гріхи,

Господи, помилуй нас!

С: Милосердя Боже перед усіма Його ділами.

Я; Про ласки Господні співатимемо повіки. Молімося: "Боже, Твоє милосердя - несповідиме, а його скарби - невичерпні, тому поглянь на нас ласкаво і примнож у нас Своє милосердя, щоб ми ніколи, навіть у найбільших труднощах, не впадали в розпач, а завжди з довірою погоджувалися з Твоєю волею, яка є самим милосердям. Через Господа нашого, Ісуса Христа, Царя милосердя, який з Тобою і Святим Духом виявляє нам милосердя і нині, і на віки вічні. Амінь.

О, Крове і Водо, що заради нас витекли з Серця Ісуса, як струмінь милосердя, довіряємо Тобі!"
Акт присвячення себе Божому Милосердю

О наймилосердніший Ісусе, Твоя доброта -безмежна, а скарби благодатей - невичерпні. Безмежно довіряю Твоєму милосердю, яке перед усіма Твоїми ділами. Цілковито й беззастережно довіряюся Тобі, щоб я міг жити і прагнути християнської досконалості. Ісусе, бережи мене як Твою власність і славу. Хоч часом я й тремчу від страху, усвідомлюючи свою слабкість, та водночас маю довіру до Твого милосердя. Нехай усі люди пізнають безмежну глибину Твого милосердя, довіряться йому й прославляють його навіки. Амінь.
Молитва про благодать милосердя до ближніх

Скільки разів вдихнуть мої груди, скільки разів вдарить моє серце, скільки разів запульсує моя кров, стільки тисяч разів прагну прославляти Твоє милосердя, о Пресвята Трійце.

Я хотіла б сама стати Твоїм милосердям і бути Твоїм живим образом, о Господи. Нехай ця найбільша ознака Бога - несповідиме його милосердя - через моє серце й душу перейде до ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мої очі були милосердні, щоб я ніколи не підозрювала й не осуджувала за зовнішніми ознаками, але бачила те, що найкраще в душах ближніх і приходила до них з допомогою.

Господи, допоможи мені, щоб мій слух був милосердний, щоб я схилялася над потребами ближніх, щоб мої вуха не були байдужі до болю й стогонів ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мій язик був милосердний, щоб я ніколи не говорила погано про ближніх, а для кожного мала слово розради й пробачення.

Господи, допоможи мені, щоб мої руки були милосердні й повні добрих учинків, щоб я вміла чинити добро ближньому, а на себе брати важчу, мозольнішу працю.

Господи, допоможи мені, щоб мої ноги були милосердні, щоб я завжди поспішала на допомогу ближнім, забуваючи про власну втому. Нехай мій відпочинок буде у служінні ближньому.

Господи, допоможи мені, щоб моє серце було милосердне, щоб я страждала разом з ближніми, щоб ніколи нікому не відмовила в сердечному теплі й щиро розмовляла з тими, хто зловживатиме моєю добротою. Я зачинюся в Наймилосерднішому Серці Ісуса і мовчатиму про власні страждання.

О Господи мій, нехай Твоє милосердя відпочиває в мені. Ти наказав мені вправляти-ся трьма ступенями милосердя: перший - милосердний вчинок, хоч би який він був; другий - милосердне слово, як незмога вчинком, то словом; третій - молитва. Як не матиму змоги виявити милосердя ані вчинком, ані словом, то завжди зможу помолитися. Молитву я занесу навіть туди, куди не маю сили дійти фізично.

Мій Ісусе, переміни мене в Себе, бо Ти можеш усе.
Св. Фаустина Ковальська - Прославлення Божого Милосердя

Любов Божа - квітка, а милосердя - плід.

Милосердя Боже, котре б'єш з лона Отця, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, найбільша ознако Бога, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, нерозгадана таємнице, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, джерело, що б'єш з тайни Пресвятої Трійці, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, незбагненне ні для людського, ні для ангельського розуму, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, з якого плине життя і щастя, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, вище небес, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, джерело чудес і див, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що охоплюєш цілий всесвіт, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, яке прийшло на світ в Особі Втіленого Слова, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, яке спливло з відкритої рани Ісусового Серця, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, яким Серце Ісуса наповнене для нас, а особливо для грішників, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, незбагненне в установленні Святої Євхаристії, довіряємо тобі.

Милосердя Боже у встановленні Святої Церкви, довіряємо тобі.

Милосердя Боже у Таїнстві Святого Хрещення, довіряємо тобі.

Милосердя Боже у виправданні нас Ісусом Христом, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що не покидаєш нас упродовж цілого життя, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що особливо огортаєш нас у годину смерті, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що обдаровуєш нас безсмертним життям, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що супроводжуєш нас у кожну хвилину життя, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що захищаєш нас від пекельного вогню, довіряємо тобі.

Милосердя Боже у наверненні запеклих грішників, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, здивування для ангелів, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, несповідиме в усіх Божественних тайнах, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що піднімаєш нас із біди, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, джерело щастя й радощів, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, у покликанні нас з небуття до життя, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що охоплюєш усі справи Його рук, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, короно всіх справ Божих, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, в яке ми всі занурені, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, солодке заспокоєння засмучених сердець, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, єдина надіє розпачливих душ, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, відпочинок для серця і мир серед тривог, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, розкіш і захоплення для святих душ, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, що всупереч безнадії пробуджуєш довіру.

О Предвічний Боже, Твоє милосердя незбагненне, а його скарб - невичерпний, милостиво поглянь на нас і додай нам Свого милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали у відчай, ані не падали духом, а з великою довірою віддалися Твоїй святій волі, яка є Любов'ю і Милосердям.
Молитва про Боже Милосердя

О Боже великого милосердя, безконечна Доброто! Оце сьо годні все людство кличе з прірви своєї біди до Твого милосердя, до Твоєї милості, о Боже, і кричить могутнім голосом своєї нужди. Ласкавий Боже, не відкидай молитов вигнанців цієї землі! О Господи, незбагненна Доброто, що знаєш про нашу біду і про те, що власними силами ми не в змозі піднестися до Тебе, тому благаємо Тебе: нехай Твоя благодать випереджає наші наміри, безустанно примножує Твоє милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю в житті та в годину смерті. Нехай Твоє всесильне милосердя захищає нас від ударів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довірою, як діти, чекали Твого остаточного приходу, день якого знаєш тільки Ти; сподіваємося, що отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, бо Ісус - це наша довіра, а через Його милосердне Серце ми йдемо до Неба немов через відкриті двері.
Акт присвячення світу Божому Милосердю

Боже, Милосердний Отче, Ти об'явив нам свою любов у Твоєму Сині Ісусі Христі і вилив її на нас через Духа Святого Утішителя! Тобі довіряємо сьогодні долю світу і кожної людини. Похилися над нами грішними, вилікуй нашу слабкість, перемагай всіляке зло, дозволь всім жителям Землі пізнати Твоє Милосердя, щоб в Тобі, Боже в Трійці Єдиний, завжди знаходили джерело надії, Віковічний Боже, заради страждань і воскресіння Твого Сина, май милосердя для нас і цілого світу.
Молитва до Марії, Матері Милосердя

О Маріє, Мати Милосердя, опікуйся усіма, щоб не зник хрест Христа, щоб людина не звернула зі шляху добра, щоб не втратила усвідомлення гріха, але щоб постійно зростала її довіра до Бога, який є „багатий милосердям" (До ефесян 2,4), щоби з власної волі вона чинила добрі діла, які Бог наперед уже приготував (пор. До ефесян 2,10) і так завжди жила „на хвалу Його величі"

(До ефесян 1,12).
Дев'ятниця до Святого Духа

Святий Духу Божий, який у день П'ятидесятниці видимо зійшов на Апостолів, щоб освітити їх розум, запалити серця, утвердити у вірі, благаємо Тебе найгарячіше під час цієї дев'ятниці, щоб нам уділив усіх цих дарів для нашого освячення та зросту Божої хвали. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

День перший

Святе Письмо навчає: "Останнього ж великого дня свята стояв Ісус і закликав на весь голос: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до Мене і п'є! Хто вірує в Мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» Так Він про Духа казав, що Його мали прийняти ті, які увірували в Нього. Не прийшов був ще Дух Святий, бо Ісус не був ще прославлений" (Йн 7,37-39).

Господи Ісусе Христе, як дерево, коли його полиють водою, розвивається та приносить плоди, так і ми прагнемо прийняти благодаті і плоди чеснот Святого Духа. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День другий

Святе Письмо навчає: "Він врятував нас не заради діл справедливості, які ми зробили, але від Свого милосердя, купіллю відродження і відновленням Святого Духа, якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, щоб ми, оправдані Його благодаттю, стали згідно з надією спадкоємцями життя вічного" (Гит 3,5-7).

Боже, Ти зі святого хреста вилив на нас Святого Духа. Дай ласкаво, щоб Він підтримував наші прагнення до неба, щоб заохочував, вчив, освічував, зміцнював, лікував, оберігав від злого. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День третій

Святе Письмо навчає: "Таксамо,яктілоє одне, хоч і багато має членів, і всі члени тіла, хоч є їх багато, становлять одне тіло, так і Христос. Усі бо ми христилися в одному Дусі, щоб бути одним тілом: чи то юдеї, чи греки, чи раби, чи вільні. Всі ми були напоєні одним лише Духом" (1 Кор 12,12-13).

Найсвятіший Духу, Духу єдності, згоди і миру, смиренно благаємо Тебе, щоб Ти з'єднав усіх віруючих в Ісуса Христа, в його Святій Церкві. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День четвертий

Святе Письмо навчає: "Той же, хто утверджує нас з вами во Христі і хто помазав нас, то Бог, який поклав на нас Свою печать і дав у наші серця завдаток Духа" (2 Кор і, 21-22).

Духу Святий, дякуємо Тобі, що Ти зміцнюєш нашу віру і підтримуєш нас на дорозі до Небесного Отця, просимо Тебе, будь з тими, хто не може просити про допомогу, а дуже її потребує. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День п'ятий

Святе Письмо навчає: "Так само й Дух допомагає нам у немочі нашій; про що бо нам молитися як слід, ми не знаємо, але сам Дух заступається за нас стогонами невимовними. А той, хто досліджує серця, знає, яке бажання Духа і що він заступається за святих згідно з божою волею" (Рим 8, 26-27).

ГосподиІсусеХристе,дякуємоТобіза Святого Духа, який в нас перебуває. За дар молитви, що дає силу перемагати диявола та спокуси світу, а також дає можливість вихваляти Тебе разом з Отцем і Святим Духом. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День шостий

Святе Письмо навчає: "Духом ходіте і тіла пожадливостей не будете чинити. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність. І коли ми живемо духом, то духом і ходімо!" (Гал 5,16,22,25).

Господи, зміцни в нас віру в Тебе та освіти світлом Святого Духа, щоб ми чинили волю Божу та використовували Його плоди. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День сьомий

Святе Письмо навчає: "Написано бо: «знищу мудрість мудрих і розум розумних знівечу! Де мудрий? Де учений? Де досліджувач віку цього?" (1 Кор 1,19 -20).

Боже, поки живемо, боремось зі злом, допоможи нам, щоб ми вміли перемагати спокуси та за допомогою Святого Духа, який в нас перебуває, жили вічно. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День восьмий

Святе Письмо навчає: "На те бо Я і написав вам, щоб випробувати вас, чи ви слухняні в усьому. Кому, отже, прощаєте, то і Я прощаю; бо коли Я простив, - оскільки мав Я щось прощати, то ради вас зробив те перед обличчям Христовим..." (2 Кор 2,9-Ю).

Прийди, Святий Духу, наповни серця Твоїх вірних та запали в нас вогонь Твоєї любові, щоб ми любили Бога цілим серцем та отримали нагороду вічного щастя. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День дев'ятий

Святе Письмо навчає: "Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти" (Діян 2,4).

Святий Духу, який вчинив, що Апостоли розмовляли різними мовами, зроби, щоб ми у християнському житті могли розмовляти мовою слів, вчинків і прикладів та всіма можливими способами проголошували Царство Боже. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

Молімося: "Боже, Ти відкрив нам браму вічного життя, вивищуючи Ісуса на хресті та зсилаючи нам Святого Духа, зроби, щоб ці великі дари зміцнили нашу віру та вдячність. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь".
Молитва віддання себе Святому Духу

Святий Духу, Духу Божий, Духу світла і любові! Тобі віддаю мій розум, серце, волю і цілого себе в теперішньому і вічному житті. Вчини, щоб мій розум завжди охоче приймав натхнення, які походять від Тебе і навчання Святої Церкви, якою Ти безпомилково керуєш.

Нехай серце моє завжди палає любов'ю до Бога і ближнього, а воля моя завжди з волею Божою погоджується, щоб ціле моє життя було вірним наслідуванням чеснот Господа нашого і Спасителя, Ісуса Христа, якому з Богом Отцем і з Тобою нехай буде завжди честь і слава. Амінь.
Молитва про дари Святого Духа

Духу Святий, Подателю дару мудрості, освячуй мене. Духу Святий, Подателю дару розуму, навчай мене. Духу Святий, Подателю дару ради, керуй мною. Духу Святий, Подателю дару мужності, зміцнюй мене. Духу Святий, Подателю дару знання, розсіюй мою несвідомість. Духу Святий, Подателю дару Страху Божого, оберігай мене від будь-якого гріха. Духу Святий, Боже Подателю миру, обдаруй мене миром. Прошу Тебе, Духу Святий, Боже, вчини, щоб кожної хвилини мого життя я керувався добротою і зичливістю, вірністю і любов'ю, радістю та співчуттям. Амінь.
Літанія до Святого Духа

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Духу Святий, Третя Особо Пресвятої Трійці,

Духу Святий, що від Отця і Сина ісходиш,

Духу Святий, що на початку створення світу ширяв над водами,

Духу Святий, що, немов голуб, зійшов на Христа, котрий хрестився у водах Йордану,

Духу Святий, що зійшов на апостолів у вигляді вогняних язиків,

Духу Святий, що жаром ревності сповнив серця учнів Господніх,

Духу Святий, що відродив нас у воді Святого Хрещення,

Духу Святий, що зміцнив нас в Таїнстві Миропомазання,

Духу Святий, через якого Бог чинить нас своїми дітьми,

Духу Святий, що вливаєш Божу любов до сердець наших,

Духу Святий, що навчаєш нас справжньої побожності,

Духу Святий, джерело радості,

Духу Святий, захиснику нашого сумління,

Духу Святий, своєю благодаттю в нас присутній,

Духу Святий, що даєш мудрість і розум,

Духу Святий, що даєш раду і мужність,

Духу Святий, що даєш знання і побожність,

Духу Святий, що даєш страх Божий,

Духу Святий, що даєш віру, надію й любов,

Духу Святий, натхнення скрухи і жалю вибраних,

Будь нам милостивий, прости нас,

Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий, вислухай нас,

Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий, спаси нас,

Духу Святий, Боже! Від сумніву в спасенну дію благодаті, спаси нас,

Духу Святий, Боже! Від спротиву пізнання християнської правди, спаси нас,

Від безсердечності до наших ближніх, спаси нас,

Від нерозкаяності у гріхах, спаси нас,

Від занедбання покути, спаси нас,

Від злих і нечистих вчинків та думок, спаси нас,

Від раптової та несподіваної смерті, спаси нас,

Від засудження навіки, спаси нас,

Ми, грішні, Тебе просимо, вислухай нас, Духу Святий, Боже!

Щоб Ти Твою Святу Церкву зберігав і керував нею,

Щоб Ти нас зміцнив у святій католицькій вірі,

Щоб Ти нам вділив постійності і мужності,

Щоб Ти думки наші до прагнення Царства Небесного надихав,

Щоб Ти зробив нас гідною оселею для Себе,

Щоб Ти нас у наших стражданнях втішав,

Щоб Ти нас в благодаті Твоїй утверджував,

Щоб Ти нас всіх до спасіння допровадив, Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас!

С: Серце чисте сотвори мені, о Боже! В.: І дух потужний віднови в нутрі моїм!

Молімося: "Духу Святий, котрий усі народи зібрав у єдність віри, прийди і наповни серця Своїх слуг Своєю благодаттю, запали в них вогонь Своєї любові і бережи від всякого зла. Амінь".
Молитва до Господа Ісуса вмираючого з Милятина

Всеблагий і найсолодший Ісусе, падаю на коліна перед Твоїм обличчям і палко прошу Тебе, щоб Ти влив у моє серце найживіші почуття віри, надії і любові, а також справжнє розкаяння в моїх гріхах і сильне прагнення змінити життя. Амінь.

Цю молитву можна відмовляти впродовж дев'яти днів

Стану під хрест, коли люди мене хвалитимуть...

Стану під хрест, коли люди мене ганитимуть...

Стану під хрест,

коли люди мене переслідуватимуть... Стану під хрест,

коли мені докучатимуть злидні... Стану під хрест,

коли на мене напосядуть лихі думки... Стану під хрест, коли мене кривдитимуть... Стану під хрест,

коли світ і люди відвернуться від мене... Стану під хрест,

коли в душі темно буде, а хрест її осяє...

Стану під хрест, коли виб'юся з сил,

а хрест мене зміцнить...

Стану під хрест, коли блукатиму манівцями,

а хрест мане направить...

Стану під хрест - і не відступлю від нього,

бо хрест - моя надія,

моя втіха і мій захист, бо хрест - моя допомога, відпочинок і світло, бо хрест - моє пристанище, бо хрест - моя слава, бо хрест - мій проводир до неба, бо хрест - моє спасіння!
Дев'ятниця До Матері Божої Неустанної Допомоги

Богослужіння до Божої Матері Неустанної Допомоги, рекомендоване Апостольською Столицею і за її дорученням поширюване Згромадженням Отців Редемптористів, має на меті пробудити і підтримувати постійну молитву (Безустанна Дев'ятниця) як відповідь на заклик Христа, що "треба молитись завжди й не падати духом" (Лк 18, 1). Богослужіння правлять за-звичайу середу.

Спільні прохання

О Маріє, почуй благання наші! За хворих, щоб їх оздоровила,

благаємо Тебе, Мати Неустанної Допомоги! За заклопотаних, щоб їх утішила, За плачучих, щоб їм сльози витерла,

За сиріт та покинутих, щоб їм матір'ю була, За бідних та потребуючих, щоб їм допомагала, За загублених,

щоб їх на дорогу правди спровадила, За спокушених,

щоб їх з пут диявольських визволила.

За слабких, щоб їх у доброму підтримувала,

За грішників,

щоб їм каяття та ласку сповіді випросила, За вислухання всіх прохань наших.

Загальна подяка

О Маріє, прийми подяку нашу! За оздоровлених

дякуємо Тобі, Матір Неустанної'Допомоги! За втішених у напасті, За потішених у розпачі, За підтриманих у сумнівах, За визволених з гріхів, За вислуханих у благанні, За милість, нам дану, За любов Твою материнську, За доброту Твою незрівнянну, За всі ласки нам та іншим виблагані.

Спільні благання до Матері Божої Неустанної Допомоги

О Маріє, Мати Неустанної Допомоги, що так чуйно дивишся на нас з чудотворного образу, з дитячою довірою поспішаємо до Тебе з нашими спільними проханнями і потребами. Просимо, споглянь на нас ласкаво та вислухай благання наші. Прийди нам на допомогу в різних потребах наших. Благаємо Тебе невтомно і гаряче: допомагай нам неустанно.

Мати Божа Неустанної Допомоги,

допомагай нам неустанно! Матір наша найкраща, Посереднице наша у Бога, Подателько усіх ласк, Мати святої витривалості, Престоле Божого милосердя, Всемогутня заступнице, Запоруко нашого спасіння, Переможнице сил пекельних, Пристань нашої надії, Зміцнення слабких, Притулку пригнічених, Годувальнице голодних, Захиснице убогих, Чудотворна лікарко, Порятунку грішників,

Надіє тих, хто впав у відчай, Опікунко святих місій, Вихователько священичих покликань, Вчителько духовного життя, Сторожо доброчесності, Опікунко родин, Сердечна матір сиріт, Спасіння помираючих, Владичице нашої долі, Надійна провіднице до неба, Обороно наша на Суді, Визволителько наша з чистилища.

Молімося: "Господи Ісусе Христе, Ти дав нам Богородицю Марію за Матір. Просимо Тебе, щоб ми, безустанно прикликаючи її материнську допомогу, заслужили на те, щоб постійно спізнавати плоди Твого спасіння. Який живеш і царюєш на віки вічні. Амінь".
Молитва у тяжкій хворобі

Мати Божа Неустанної Допомоги, страждаю багато і страждаю вже довго. Разом з тілом слабне і душа моя. Молитись вже не можу. Нічого не приносить мені полегшення, засмучує мене навіть розмова з рідними та друзями. Поволі зникає у моєму серці відвага та надія, а їхнє місце займає гризота, біль та смуток. У Тобі, о Маріє, покладаю цілу мою надію. Ти не забудеш про страждання своїх дітей. Допоможи мені, Мати Неустанної Допомоги, дай сили, щоб з руки Ісуса я терпеливо прийняв кожне випробування, щоб не зашкодило воно справі мого спасіння, поверни мені здоров'я, якщо на це Божа Воля, щоб я з радістю міг Тебе прославляти при житті і після смерті. Амінь.

Перший день

О Діво Неустанної Допомоги, найсолодша Мати моя, смиренно схиляюся перед Твоїм святим образом і з дитячою простотою та довірою приходжу висловити Тобі мої сумніви, просити про Твоє заступництво й благати Тебе, щоб не відмовила мені у допомозі. Я негідний, щоб Ти мене вислухала, але маю надію на Твоє милосердя, яке набагато перевищує мою убогість. Благаю Тебе про ласку, задля якої відмовляю ЦЮ дев'ятницю (сказати намір своєї дев'ятниці). Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Другий день

О Мати Неустанної Допомоги, Найсвятіша Царице, що завжди з милосердям ставишся до смиренних і сумних, вислухай прохання, які з усією довірою Тобі поручаю. О Мати, Ти бачиш мою боротьбу, страждання, труднощі й потреби, тому благаю Тебе: заступайся за мене, нехай Твоя неустанна допомога завжди буде зі мною, щоб мене підтримувати, зміцнювати, провадити. Будь моєю потіхою в годині небезпеки, дорадь мені у сумнівах, охороняй перед ворогами моїми. О моя люба Мати, будь зі мною неустанно присутня в кожній годині дня і ночі та вчини так, щоб я любив Ісуса, Божого Сина, понад усе, а також Тебе, Непорочна Мати, служив Тобі у любові і був вірним аж до останнього подиху. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Третій день

О Пресвята Царице Неустанної Допомоги, як же люблю я вдивлятися у Твій святий образ! Твій чуйний і милосердний погляд знайшов дорогу до мого серця. З дитячою довірою надіюся на все за Твоїм заступництвом, приходжу до Тебе зі своїми клопотами та радощами, побоюваннями й тривогами, надіями й прагненнями. О Мати, вислухай мене і візьми участь у всьому, що близьке моєму серцю. Не відведу погляду від Твого чудового образу до того часу, поки не вислухаєш мого прохання. О Страждальна Мати, будь милосердна до тих, хто плаче. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Четвертий день

О пресвята, Милосердна й Співчутлива Діво! О Мати Неустанної Допомоги християн, сповнена доброти і благодаті. Будь утіхою для самотніх, випроси навернення для грішників. Зглянься над моїм смутком, стражданням, проханнями та сльозами. О Мати Неустанної Допомоги, вислухай мої благання! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

П'ятий день

О Діво Неустанної Допомоги! Скільки радості, довіри і потіхи відчуваю, промовляючи Твоє ім'я. Щасливий той, хто Тебе любить, щасливий той, хто Тебе визнає! Чим більше прошу, тим сильніше усвідомлюю, як моє серце наповнюється надією на вислухання й отримання ласк від Найсвятішого Серця Твого Сина, про які його благаю. Кохана Мати, опоро моя і надіє, укріпи мою віру в Тебе, у Твої ласки, які збільшують довіру і любов до Тебе. О Пресвята Діво Неустанної Допомоги, люблю Тебе всією душею, Вчини так, щоб моя любов до Тебе ніколи не згасла, а ласки Твої вели мене до ще більшої любові до Тебе. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Шостий день

О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! Коли мені самотньо, тоді вдивляюсь у достойний Твій образ, підіймаю свої засмучені очі й бачу крізь сльози Твій співчутливий погляд, звернений і ніби промовляючий до мене: "Не втрачай відваги й надії - Я з тобою!" О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! З глибини душі взиваю до Тебе: прийди до мене з порятунком, вислухай мої прохання і випроси у Бога цю ласку для мене. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Сьомий день

Царице ангелів і вибраних! Усі ці звертання говорять мені про те, що необхідно Тебе наслідувати бажаючим дійти до неба. Ти -Провідниця, яка постійно направляє вірних слуг і дітей своїх до Ісуса Христа. Благаю Тебе: заведи мене до Небесного дому й зроби так, щоб я завжди ступав тією дорогою, яка веде до нього. О Маріє, Ти знаєш, як я потребую Твоєї Неустанної Допомоги, бо журба моя - велика, перешкоди - чисельні, стежки - кам'янисті, а колючки життя - нестерпні. Провадь мене, опікуйся мною постійно, щоб не зійшов я з дороги, яка веде до вічного щастя. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Восьмий день

О Пресвята Діво Неустанної Допомоги, не перестану Тебе просити й довіряти Тобі. Ти -Ранкова зоря, яка веде до Ісуса. Ти освічуєш мій шлях посеред темної ночі. О Маріє, Мати моя, нехай Твоє проміння осушить мої сльози й розігріє виснажене хворобою серце. О Мати, оживи мою мужність, зміцни мої добрі постанови і вчини так, щоб узгоджував свою волю з Божою, не лякаючись того, що на мене чекає. О Маріє, будь моїм захистом в небезпеках, тримай мене завжди під своєю опікою та випроси милосердя у Сина свого. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь

Дев'ятий день

О Найсвятіша Мати, Діво Неустанної Допомоги! Чи вислухаєш мої благання? Звертаюся до Тебе з безмежною довірою, прошу Тебе, щоб доброта й милосердя Твої були для мене невичерпними. Ти бачиш і знаєш краще, що мені потрібно для вічного щастя, для відпущення гріхів. О Мати, все віддаю у Твої руки. Надіюся, що Твоє серце не залишиться байдужим до моїх благань, якщо Ти уділиш мені ласку, про яку Тебе прошу.

О Маріє, Мати моя, будь благословенна і прославлена навіки! Нехай вічна вдячність моя буде з Тобою! Прошу Тебе: не обмежуй свого милосердя, уділи його всім, хто мені дорогий і близький. Благослови мене, благослови тих, кого я люблю! Дай нам усім благодать витривалості в доброті, любові, прослави упродовж цілої вічності Твого Божого Сина і Твоєї слави! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.
Римська молитва

О Мати Неустанної Допомоги, з найбільшою довірою приходимо сьогодні до Твого святого образу, щоб просити Твоєї допомоги.

Не розраховуємо на власні заслуги, ані на наші добрі вчинки, тільки на безконечні заслуги Ісуса Христа і на Твою незрівнянну материнську любов. Ти дивилася, о Матір, на рани Відкупителя і на кров Його, пролиту на хресті заради нашого спасіння. Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи ж Ти не будеш для нас, як проголошує Твій солодкий титул, Неустанною Допомогою? Тому Тебе, о Мати Неустанної Допомоги, через стражденні муки і смерть Твого Сина, через незбагненні страждання Твого Серця, О Співвідкупитель-ко, найгарячіше просимо виблагати нам у Твого Сина ту благодать, якої кожен з нас гаряче прагне і потребує...

Ти знаєш, Преблагословенна Мати, як гаряче Ісус, наш Спаситель, прагне вділити нам усім плодів відкуплення. Ти знаєш, що ці скарби складені до Твоїх рук, щоб Ти розподіляла їх серед нас. Тому випроси нам, о Найласкаві-ша Мати Ісусового Серця, ті благодаті, яких в цій дев'ятниці кожен з нас покірно просить, а ми з радістю прославлятимемо Твоє милосердя на віки вічні. Амінь.
Богослужіння до Святого Антонія

У цілому світі св. Антонія шанують як чудотворця і заступника, добродія убогих, покровителя наречених і подружніх пар. Вірні також звертаються до нього за допомогою у різних стражданнях, у випадку згуби, крадіжки чи судової справи. СвятийАнтоній з Падуїнародився в 1195 р. в Лісабоні. Своїми глибокими знаннями заслужив титул Учителя Церкви. Ставши францисканцем, св. Антоній прославився як ревний проповідник. Помер св. Антоній у Падуї 13 червня 1231 р. Тому щороку 13 червня відзначається свято на честь святого Антонія.
Обрання Святого Антонія своїм покровителем

Святий Антонію, славний слуго і приятелю Ісуса Христа! Ти мав честь пестити Його на руках, як дитя, і сьогодні втішаєшся ним у небесній країні. Складаю Богу подяку за всі ті благодаті й благодіяння, якими Ти обдарував мою душу. Сьогодні я знову обираю Тебе моїм покровителем, заступником і вірним отцем. Я міцно постановляю ніколи Тебе не покидати, не дозволяти ображати Твою славу, а тільки завжди Тебе шанувати й любити. Прошу Тебе, візьми мене під свою опіку і допомагай мені в усіх моїх справах. Не покидай мене, будь мені товаришем у дорозі до вічності, моїм заступником, захисником, моєю провідною зіркою як у житті, так і в годину смерті. Амінь.
Молитва до Святого Антонія

О Святий Антонію, збагачений Божою благодаттю! Це Тебе так часто згадують у своєму серці гноблені й каліки і, прикликаючи Твою допомогу, отримують її. Я теж з великою довірою звертаюся по Твою допомогу в прикрощах і труднощах, з якими стикається на землі людське життя. Підтримуй мене завжди, а особливо в останню годину мого життя. Зроби мене, о найласкавіший Святий Антонію, своїм слугою й сином. Нехай Твоє заступництво перед Богом допоможе мені досягти Небесного Царства, а земне життя закінчити у присутності Ісуса і Пресвятої його Матері - Марії. Амінь.


Источник: http://авторский
Категория: Мои статьи | Добавил: Rasatala (29.12.2011) | Автор: Ольга E
Просмотров: 764 | Рейтинг: 2.7/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0