Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Пятница, 19.10.2018, 18:08 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

Богослужіння та Дев'ятниці часть 3
.Обрання Святого Антонія своїм покровителем

Святий Антонію, славний слуго і приятелю Ісуса Христа! Ти мав честь пестити Його на руках, як дитя, і сьогодні втішаєшся ним у небесній країні. Складаю Богу подяку за всі ті благодаті й благодіяння, якими Ти обдарував мою душу. Сьогодні я знову обираю Тебе моїм покровителем, заступником і вірним отцем. Я міцно постановляю ніколи Тебе не покидати, не дозволяти ображати Твою славу, а тільки завжди Тебе шанувати й любити. Прошу Тебе, візьми мене під свою опіку і допомагай мені в усіх моїх справах. Не покидай мене, будь мені товаришем у дорозі до вічності, моїм заступником, захисником, моєю провідною зіркою як у житті, так і в годину смерті. Амінь.
Молитва до Святого Антонія

О Святий Антонію, збагачений Божою благодаттю! Це Тебе так часто згадують у своєму серці гноблені й каліки і, прикликаючи Твою допомогу, отримують її. Я теж з великою довірою звертаюся по Твою допомогу в прикрощах і труднощах, з якими стикається на землі людське життя. Підтримуй мене завжди, а особливо в останню годину мого життя. Зроби мене, о найласкавіший Святий Антонію, своїм слугою й сином. Нехай Твоє заступництво перед Богом допоможе мені досягти Небесного Царства, а земне життя закінчити у присутності Ісуса і Пресвятої його Матері - Марії. Амінь.
Дев'ятниця до Святого Антонія

Вступна молитва на кожен день

О Пречиста ліліє чистоти, Дорогоцінна перлино убогості, Ясна зоре святості, все-хвальний Святий Антонію, що мав щастя голубити на руках Дитятко Боже, оце я, нужденний, звертаюся до Тебе з благанням, аби Ти взяв мене під свою опіку й випросив ласку, про яку сердечно Тебе прошу (назвати прохання).

Завжди, коли потребуємо чудесної допомоги або ласки, Свята Церква закликає нас, щоб ми зверталися до Тебе. О св. Антонію, випроси у Бога для мене благодать щирого каяття за гріхи й ласку любити Бога понад усе на світі. Вірю, що за Твоїм заступництвом переможу всіх ворогів своєї душі й буду служити Господу, найкращому Отцеві, упродовж усього свого життя в святості й справедливості, щоб потім, після смерті, разом з Тобою вічно любити й прославляти Його на небесах. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Перший день

О Святий Антонію! Ти, народжений у достатках, у шляхетному домі, почувши Божий заклик, зневажив і відкинув земні багатства. Гаряче благаю, випроси для мене в Бога ласку наслідувати Тебе і не прив'язуватись до марнот цього світу. Випроси для мене ласку вірності Божому натхненню, яке щоденно закликає мене до покути. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.

Другий день

О преславний Святий Антонію, якого Церква нагородила почесним титулом "мученика прагнень", випроси у Бога для мене ласку відкинути будь-яке самолюбство, щоб прагнув лише похвали Найвищого, сповнення його святої волі та спасіння своєї душі. Випроси для мене ласку радісно, з любов'ю і смиренням приймати усі накази Божого Провидіння. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.

Третій день

О Святий Антонію! Ти безжально умертвляв власне тіло, ставши мучеником покути. Я благаю Тебе, святий і милосердний мій опікуне, випроси для мене у Бога ласку правдивого навернення та влий Духа покути у моє серце. Амінь.


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...
Літанія до св. Антонія

Четвертий день

О Святий Антонію! Ти є прикладом святої покори. Віднині прагну змінити своє попереднє життя й стати Твоїм ревним послідовником. Випроси для мене ласку полюбити покору й зненавидіти диявольську гордість. Амінь.


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...
Літанія до св. Антонія

П'ятий день

О великий Святий чудотворцю! Захоплююся Твоїм великим даром проголошення Божого Слова, яке наповнювало серця вірних великою любов'ю до Бога та ближніх. Мене ж палить сором за кожну пропущену Службу Божу і неуважність на ній, за те, що мало читаю Святе Писання. О заступнику, випроси ласку Святого Духа, щоб я, читаючи Святе Писання, розумів його та щоб кожна Свята Літургія наближала мене до Бога. Амінь.


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...
Літанія до св. Антонія.

Шостий день

О Святий Антонію! Твоя вірність Божій Волі є закликом до виконання святих намірів Божого Провидіння. Хвороби й страждання, що їх Бог посилає для добра моєї душі, сприймаю як випробування.

О Святий заступнику! Навчи мене з покорою приймати хвороби і життєві труднощі. Зміцни мою віру і випроси ласку витерпіти усе, що Господь на мене допустить. Амінь


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...
Літанія до св. Антонія.

Сьомий день

О Святий Антонію, Пречудесна перлино чистоти! Як далеко мені до вершин Твоєї святості. Ти, сповнений полум'яного запалу до порятунку душ, був пострахом для пекла. Розумію, що гріх, цей найстрашніший ворог моєї душі, погубить мене навіки, якщо Ти, Святий Антонію, не випросиш для мене ласку ненависті до гріха і відвернення інших від нього. Амінь.


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...
Літанія до св. Антонія.

Восьмий день

О Святий Антонію! Мої вчинки так сильно відрізняються від Твоїх! Часто керуюся лише своїми почуттями. Прагну виправитися, але не знаходжу достатньо сили, щоб змінити своє життя. Тому гаряче благаю Тебе, мій Святий покровителю, змилуйся над моїм безсиллям і випроси у Бога ласку, щоб я завжди контролював свої почуття і керувався розумом і вірою. Амінь.


Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.

Дев'ятий день

О Святий Антонію! Роздумуючи про Твою благословенну смерть, я прагну щасливо завершити своє земне життя з найсвятішими іменами Ісуса й Марії на устах, прагну втішатися з тобою радістю небесною. Святий мій доброчинцю й покровителю, прийми цю дев'ятницю, що на Твою честь відмовлена. Люблю Тебе всім серцем і вірю, що випросиш для мене у Бога світло й силу жити праведно, по-християнськи, осягнути славу небесну й втішатися з Тобою навіки. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.

Молімося: Святий Антонію! З довірою до Твого святого заступництва і Твоїх великих заслуг віддаю Тобі мою душу й серце і прошу Тебе: споглянь на мою вірну й щиру любов, велику довіру до Тебе, якою наповнене моє серце. Запиши моє ім'я глибоко в Своєму серці й дозволь мені належати до тих, кого Ти особливо любиш і оберігаєш, щоб я міг в усіх моїх потребах знаходити в Тобі захист і допомогу. Амінь.
Літанія до Святого Антонія (за традицією до св. Антонія молимося у вівторок)

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину Відкупителю Світу, помилуй нас!

Боже Духу Святий, помилуй нас!

Боже, помилуй нас!

Свята Трійце, Єдиний Боже, помилуй нас!

Святий Антонію з Падуї, молись за нас!

Святий Антонію, друже сердечний дитини Ісуса, молись за нас!

Святий Антонію, слуго Пречистої Матері, молись за нас!

Святий Антонію, вірний послідовнику св. Франциска, молись за нас!

Святий Антонію, муже святої молитви, молись за нас!

Святий Антонію, перлино вбогості, молись за нас!

Святий Антонію, ліліє чистоти, молись за нас!

Святий Антонію, прикладе послуху, молись за нас!

Святий Антонію, прихильнику утаємненого життя, молись за нас!

Святий Антонію, священику за Божим Серцем, молись за нас!

Святий Антонію, апостоле людських душ, молись за нас!

Святий Антонію, учителю правди, молись за нас!

Святий Антонію, могутній проповіднику Євангелія, молись за нас!

Святий Антонію, який навертаєш грішників, молись за нас!

Святий Антонію, ангеле миру, молись за нас!

Святий Антонію, який оновлюєш добрі традиції, молись за нас!

Святий Антонію, покровителю пригноблених, молись за нас!

Святий Антонію, переможцю злого духа, молись за нас!

Святий Антонію, який повертаєш загублені речі, молись за нас!

Святий Антонію, прикрасо францисканського чину,

Святий Антонію, наш дорогий заступнику перед Богом, молись за нас!

Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас! Молімося: "Просимо Тебе, Господи, нехай Твоєму народу допоможе побожна та безустанна молитва найдостойнішого Твого ісповідника, Антонія, а його заступництво нехай зробить нас гідними Твоєї благодаті. Через Христа, Господа нашого. Амінь".

МОЛИТЕСЬ РОЗАРИЙ КРОВАВЫХ СЛЕЗ, РАСПРОСТРАНЯЙТЕ ЕГО!

"Дьявол исчезает там,где этот розарий молятся"- слова нашей любимой Матери Божьей.
Начало:
Распятый Иисусе, упав на колени у ног Твоих, мы жертвуем Тебе кровавые слезы Той, которая с искренней и сочувствующей любовью сопровождала Тебя на Твоем многострадальном Крестном Пути.
Подай,о добрый Учитель,чтобы мы приняли к сердцу тот урок, который дают нам кровавые слезы Твоей святейшей Матери и на земле так бы исполнили Твою Святую Волю, чтобы быть достойными на Небе всю вечность славить и восхвалять Тебя. Аминь.
Вместо "Отче наш" молимся:
О Иисусе.взгляни на кровавые слезы Той, которая Тебя на земле больше всех любила и искреннее всех любит Тебя на небе.
Вместо "Радуйся, Мария" молимся:
О Иисусе,услышь наши мольбы во имя кровавых слез Твоей святейшей Матери./7раз /
Весь розарий состоит из семи раз по 7 повторений.
В конце молимся 3 раза:
О Иисусе, взгляни на кровавые слезы Той, которая Тебя на земле больше всех любила и искреннее всех любит Тебя на небе.
Потом молимся один раз:
О Мария, Матерь любви,страданий и милосердия, мы просим Тебя.объедини Твои молитвы с нашими, чтобы Иисус,Твой божественный Сын, к которому мы обращаемся, услышал бы наши мольбы во имя Твоих материнских кровавых слез и вместе с благодатью, которую мы выпросим, даровал бы нам венец жизни вечной. Аминь.

-Твои кровавые слезы,о Прескорбная Матерь, разрушат господство ада.
-Через Твою божественную кротость, о связанный Иисусе, сохрани весь мир от грозящего ему заблуждения 

--------

АДОРАЦІЙНІ МОЛИТВИ ДО НАЙСВЯТІШОЇ КРОВІ СПАСИТЕЛЯ
Таємниця перша
Обрізання Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії перші рани, перші болі та перше пролиття Найсвятішої Крові Господа Ісуса як покуту за гріхи молодості моєї та всіх людей на запобігання перших тяжких гріхів, а особливо в моїй родині.
Отче наш... Богородице Діво...
Таємниця друга
Кривавий піт Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії ту жорстоку Муку Серця Господа Ісуса на Оливній горі, кожну краплину Крові з Кривавого Поту як покуту за всі гріхи серця, на запобігання тих гріхів, на збільшення Любові Божої і Любові ближніх наших.
Отче наш... Богородице Діво...
Таємниця третя
Бичування Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії ті тисячі Ран через жорстокий Біль і Дорогоцінну Кров Господа Ісуса, спричинену бичуванням як покуту за мої та всіх людей гріхи серця і порочності, на запобігання тих гріхів і на збереження невинності, особливо в моїй родині.
Отче наш... Богородице Діво...
Таємниця четверта
Увінчання терновим вінцем Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії Рани, Терпіння та Дорогоцінну Кров Господа Ісуса від Увінчання Терням як покуту за мої та всіх людей гріхи нечистих думок, на запобігання тих гріхів, на розповсюдження Царства Христа на землі.
Отче наш... Богородице Діво.
Таємниця п'ята
Несення Хреста
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії ту жорстоку Муку Господа Ісуса і Його Дорогоцінну Кров як покуту за мої та всіх людей гріхи, за бунт проти Твоїх Святих Постанов, проти всіх інших гріхів і на випрошення правдивої Любові до Хреста.
Отче наш... Богородице Діво...
Таємниця шоста
Розп'яття Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, жертвую Тобі через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії Твого Божественного Сина на Хресті, Його прибиття до Хреста, Його Піднесення на Хресті, Його Святі Рани на Руках, Ногах і Боці, Його Дорогоцінну Кров, котра пролилася за нас, Його покору і безкровне відновлення Його Святих Ран у всіх Службах Божих на землі як покуту за розірвання святих монаших обітів і конституцій на винагородження за всі гріхи мої та людей цілого світу, за хворих і вмираючих, за священиків і мирян, за бажання і просьби Святішого Отця, за віднову християнських родин, за зміцнення у вірі, за Україну, за єдність родин і народів, єдність Церкви в Христі, за душі, терплячі в Чистилищі, і за тих, хто ні звідки порятунку немає.
Отче наш... Богородице Діво...
Таємниця сьома
Відкриття Святого Боку Господа Ісуса
Отче Предвічний, Боже, зволь прийняти через Найсвятіше Серце Господа Ісуса і Непорочне Серце Марії Відкриття Святого Боку і Серця Господа Ісуса Христа за потреби Святої Церкви і як покуту за мої та всіх людей гріхи. Зволь прийняти Ту Дорогоцінну Найсвятішу Кров і Воду, котра вилилася з Рани Боку і Божественного Серця Господа Ісуса. Зволь нам бути ласкавими і милосердними. О Найсвятіша Крове Христа, зволь очистити мене та всіх людей від власних і чужих гріховних провин! О Найсвятіша Водо з Найсвятішого Боку і Серця Господа Нашого Ісуса Христа, зволь звільнити мене та всіх людей від кари за гріхи, а також зволь погасити мені та всім бідним душам вогонь з Чистилища.
Отче наш... Богородице Діво...

Господи і Боже наш, зволь не карати нас за гріхи наші згідно з Твоєю Святою Справедливістю, але будь до нас ласкавим у Твоєму Великому Милосерді. Господи Ісусе, Ти, що вмирав за нас на Хресті, занур навіки у Своєму Найсвятішому Конанні наші душі, щоб ми удостоїлися спасіння через Твою Найсвятішу Агонію.
Величаю Тебе, Отче, через Милосердя Сина Твого. Ісусе, Милосердний Боже, вірую в Тебе і довіряю Доброті Твоїй нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
А тепер, християнське душе, прийми Святе Духовне Причастя і дякуй нашому Господу за добре проведену Хресну Дорогу, за безцінний Дар Тіла і Крові нашого Спасителя.

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (03.12.2011)
Просмотров: 979 | Рейтинг: 3.7/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0