Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Пятница, 19.10.2018, 18:08 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

ДЕВ'ЯТНИЦІ ДО ДВОХ СЕРДЕЦЬ та iнше
"...Бунтівник облягає твердиню за твердинею. Приходжу нині офірувати Свій Мир цілому людству, однак мало хто слухає Мене. Приходжу з умовами миру і посланням Любові, проте земля зневажає Мій мир, уділений Мною. Напередодні свята Мого Народження світ насміхається і кпить собі з Любові, котру даю. Людство святкує ці дні без Мого Святого Імені. Моє Різдво сприймається як великі канікули, повні розваг. Поклоняєтесь божкам. Сатана увійшов до сердець Моїх дітей, бо знайшов їх ослабленими і приспаними. Я попереджав світ. Послання з Фатіми говорить, що в Мій день накажу сонцю зайти в обід і покрию темрявою землю посередині дня. Дозволю Дракону спокушати це грішне покоління і зсилати на нього Вогонь, котрого світ ніколи раніше ще не бачив і ніколи більше не побачить, щоб спалити його незліченні злочини. Запитаєте: "Чи всі жителі згинуть? Добрі чи злі?" Відповідаю вам: "Ті, які переживуть, заздритимуть померлим. З двох людей один буде забраний".

Дехто запитає: "Чи Ілля і Мойсей уже прийшли?" Відповідаю тобі, зле покоління: "Упродовж тих усіх років Ми не говорили приповідками. Ілля і Мойсей уже прийшли, але їх ви не впізнали і потрактували згідно з власною волею. Покоління безбожне, ти не прислухалося до Наших Двох Сердець: Непорочного Серця Марії, Моєї Матері, та Мого Найсвятішого Серця... Наші Два Серця не говорили приповідками ані загадками. Усі Наші слова були Світлом. Наші Серця, як Дві Лампи, променіють Одна біля Другої світлом у такому сяйві, що кожен може побачити. Проте ви не зрозуміли. Наші Серця, як Дві Маслини: одна - праворуч від келиха, а друга - ліворуч від нього (Зах. 4,3; Од. 11,4). Вони пробували упродовж багатьох років оживити вас, як Дві Маслинні Гілки, що розливають олію (Зах. 4, 12), щоб оздоровити ваше покоління, щоб зцілити його рани. Ваше покоління, однак, потрактувало Наші Два Серця, як це йому сподобалося. Наші Два Серця є живими помазаниками (Зах. 4, 14). Вони - наче меч двосічний (Од. 1, 16), що пророкує. Однак збунтовані душі того покоління по-новому розпинають Моє Слово (Од. 11, 7-10), меч двосічний, і відкидають Наші Два Серця, які сьогодні до вас промовляють. Відкидають так, як Содом та Єгипет відкидали Моїх посланників. Затверділість цієї епохи перевищує впертість фараона, бо її судження про власне знання стало полем битви супроти Мого Знання (Од. 11, 7). Наші Два Серця стали важливими сигналами біди для людей світу (Од. 11, 10). Однак незабаром Мій Голос буде наново почутий. Прийду до вас з блискавками і вогнем. Справедливість перебуває від вас на відстані простягнутої руки. Наші Два Серця, які ви доконали, накінець переможуть (Од. 11, 11). Царство світу стане Моїм Царством (Од. 11, 15). Відкрийте очі та подивіться навколо себе. Даю вам усі Знаки Часу. Ви, котрі трудитеся, щоб повернути почитання для Союзу Двох Сердець, не втрачайте відваги. Книга Одкровення говорить про ту Правду, як і Книга Захарії. Не бійтеся. Розповсюджуйте це почитания з довір'ям і відвагою", - так говорить у Своїх посланнях Ісус Христос православній грекині Васулі Риден.

Нашій Церкві завжди було притаманне особливе почитання Двох Найсвятіших Сердець. Це почитання передавалося з покоління в покоління. Воно допомагало нам вистояти у трагічні часи нашої історії. Переконані, що і в наші часи це почитания буде надійною охороною від остиглості та байдужості людських сердець у вірі.

Пропонуємо нашому читачеві дві дев'ятниці: перша - до Найсвятішого Серця Ісуса св. Альфонса Ліґуорі, засновника Чину Отців Редемптористів, ревного почитателя Серця Ісуса і Пресвятої Діви Марії, друга -до Непорочного Серця Марії. Надіємося, що культ Двох Найсвятіших Сердець допоможе кожному християнинові відкрити своє серце назустріч Богові та зрозуміти одну важливу істину, що наше життя тут, на землі, це лише початок любові у вічності. Якось Апостол Петро (за візією Алана Еймса) звернувся до Ісуса: "Господи, Ти здійснив так багато чудес в цьому місті. У Тебе тут багато друзів, навіть серед римлян." Ісус тоді відповів: "Добре, що стільки людей відчуло любов Мого Отця. Наступить день, коли всі пізнають глибину Божої любові, проте, на відміну від тих людей, яких ми зустріли сьогодні, на всі її приймуть." Петро не зрозумів тоді Ісуса, а Христос продовжив: "Надійде день, коли Бог у Своїй любові пожертвує Своє Серце людству, але не всі Його приймуть. Багато відкине Його (Серце), багато зневажатиме Його, але, накінець, любов Бога все подолає і багато переміняться і наповняться Божим прощенням..."

І ми віримо в це, що Найсвятіше Серце Ісуса і Непорочне Серце Марії восторжествують в людських серцях. І лише тоді на землі запанує Божий мир.

Св. Альфонс Лігуорі, ЧНІ

Дев'ятниця до Найсвятішого Серця Господа Ісуса

День перший

Серце Господа Ісуса заслуговує на нашу любов

Той, хто у всьому, що чинить, заслуговує на любов, повинен бути улюбленцем. О, коли б лише ми уважно розважали над правом, яке належить Господу Ісусові на нашу любов, переконалися б, що маємо радісний обов'язок любити Його. Поміж усіма серцями немає іншого, яке б більше заслуговувало на любов, ніж Серце Господа Ісуса, бо в ньому вміщаються всі досконалості, чесноти, отож незбагненно, чому це Серце люди так мало люблять і чому воно не служить для них єдиним предметом любові? Ця думка засмучувала вибрані душі: Катерину з Генуї, Терезу з Авіля, Магдалину де Пацці... Усі вони, роздумуючи над людською невдячністю, з болем промовляли: "Любов не возвеличена, любов не улюблена!"

Мій найдорожчий Спасителю, Ти -предмет любові такого бідного грішника(ці), як я, якого любиш і обдаровуєш Своїми добродійствами?!

О чудесне полум'я, котре горить у Серці мого люблячого Ісуса, розпали у моєму бідному серці цей святий вогонь, котрий Господь Ісус приніс із Неба на землю!

Пресвята Діво Маріє, надіє моя, допомагай мені, молися, щоб Господь Ісус Своєю ласкою сформував мене таким, яким прагне мене мати.

Молитва. Нехай Твоє Найсвятіше Серце, о Наймиліший Ісусе, зранить наші серця Своєю любов'ю!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...

День другий

Серце Господа Ісуса нас любить

О, коли б ми зрозуміли любов, якою палає Серце Господа Ісуса до нас! Він нас так полюбив, що любов усіх людей, Ангелів і Святих разом ніколи не дорівняється і тисячній частці любові, якою Господь Ісус палає до нас. Він любить нас нескінченно більше, ніж ми самих себе. Ісус полюбив нас понад міру. Хіба недостатньо Його нескінченній любові перебування з людьми упродовж 33 років Свого життя на землі, щоб заспокоїти велике прагнення завжди залишатися з нами. Знав, що необхідно вчинити найбільше чудо - встановити Пресвяту Євхаристію. Справу Відкуплення вже доконано, навіщо ж Господь Ісус залишається на землі? Ах! Він залишається, бо не може з нами розлучитися, запевнюючи нас, що для Нього перебування з нами - це розкіш.

О добродійне Серце мого Господа Ісуса! Хочеш, аби я Тебе любив(ла), то запали серце моє любов'ю Твоєю; не допусти, щоб на майбутнє, навіть на мить, жив(ла) без Твоєї любові!

О Маріє! Матінко прекрасної любові, Ти завжди прагнеш, аби Господь Ісус був улюбленим, з'єднай мене з Сином Своїм, приверни мене до Нього так сильно, щоб я більше ніколи не смів(ла) від Нього від'єднатися.

Молитва. Твоє Серце, о мій Ісусе, є скарбом; учини, щоби ми пізнали Його достоїнство належним чином.

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...

День третій

Серце Господа Ісуса палко прагне, щоб ми Його любили

Господь Ісус у змозі обійтися без нас, однак через те, що нас любить, прагне нашої любові. Чи це можливо, аби Бог шукав і прагнув так сильно серця вбогої людини? Дорогий мій Спасителю, промовлю разом зі святим Августином: "Ти просиш мене, щоб я Тебе любив(ла), бо коли не любитиму Тебе, то мені загрожує пекло. Але чи може бути для мене пекло страшнішим, від неможливості любити Тебе?" Знаю, мій Найулюбленіший Спасителю, що заслуговую за свої гріхи на те, аби Ти відібрав у мене Свою ласку, засудив мене, і я уже більше не міг(ла) Тебе любити. Однак Ти з доброти Своєї подарував мені можливість любити і відчувати велике прагнення величати Тебе. Забудь прикрощі, які я завдав(ла) Тобі до цього часу, і прийми мою любов, Наймиліший Спасителю. На Твої заслуги покладаю свою надію. Вчини, Ісусе, щоб з їхньою допомогою я, грішний(на), сильно Тебе любив(ла), бо тяжко образив(ла) Тебе!

Маріє, Діво Непорочна, допомагай мені, молися за мене до Бога!

Молитва. О Серце Господа Ісуса, приєднуюся до того почитання, котре Ти, в Найсвятіших Тайнах утаєне, неустанно віддаєш Своєму Отцеві!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...

День четвертий

Серце Господа Ісуса терпляче

Хіба необхідно ще розважати про те, скільки Серце Господа Ісуса терпіло з любові до нас на землі, щоб ми Йому віддячували взаємністю. Він Сам говорить до нас: "Смуток у Мене на душі - аж до смерти!" (Мт. 26, 38).

Цей біль, котрий травив Серце Господа Ісуса, зумовлений не тільки муками, які готували Йому люди, а радше пізнанням людської невдячності за Його безмежну любов до нас, людей. Він передбачав зневаги, котрі люди мали завдати Його Найсвятішому Серцю, тому Серцю, яке залишив у Найсвятіших Тайнах як доказ Своєї любові. Господь Ісус страшно ненавидів гріх, тільки Його любов до нас перемогла ту ненависть, бо, незважаючи на безліч святокрадств, котрі безбожні люди поповнюють, не хотів залишити без небесної поживи ті душі, які Його люблять.

О мій Добродійний, мій найулюбленіший Господи Ісусе, оце біля стіп Твоїх грішник(ця),

який(ка) уже стільки болю завдав(ла) Твоєму Наймилішому Серцю; тепер приношу Тобі потіху. Ось моє серце, зранене ласкою Твоєї любові; жалію нескінченно, що стільки Тобі прикрощів учинив(ла). Тепер прагну померти з жалю. О мій Найулюбленіший Господи, зараз ненавиджу все те, що Тобі не подобається. Віднині лише Тебе прагну любити!

О Пресвята Діво Маріє, випроси мені ласку постійної молитви, аби я міг(ла) повторювати ці слова: "Матінко моя, вчини, аби я любив(ла) Господа Ісуса!"

Молитва. О любове, чому ж Тебе люди не люблять!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...

День п'ятий

Серце Господа Ісуса повне милосердя

Яке серце більш співчутливе, більш чуйне, ніж Серце Господа Ісуса? Із милосердя зійшов з Неба на землю; із милосердя приніс Себе в жертву за нас на Хресті, прийняв кару, на котру ми заслужили. Милосердя промовляє через уста Його святі: "О люди, чому віддаляєтесь від Мене, щоб загинути? Не втрачайте надії, поверніться до Мене, коли захочете, і віднайдете життя душі". Де знайти серце більш гідне любові, більш турботливе, ніж Твоє, мій улюблений Спасителю?

Милосердне Серце мого Ісуса, не переставай і мені виявляти Своє співчуття. Я люблю Тебе, я хочу Тебе любити і прошу, щоб завдяки величі милосердя Твого ніколи не відлучався від Тебе!

Прошу Тебе також, о Маріє, Матінко моя, не дозволяй, аби я коли-небудь міг(ла) відлучитися від свого Бога!

Молитва. О Божественне Серце, коли Ти навчаєш, людина швидко розуміє; відкрий серце моє, щоб я міг(ла) сприйняти Твою науку!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: Інші...

День шостий

Серце Господа Ісуса щедре

Де знайти таке щедре серце, як Серце Господа Ісуса? Господь Ісус - це нескінченна доброта і тому прагне роздавати нам Свої багатства. Апостол говорить: "Ви ж знаєте ласку Господа нашого Ісуса Христа, що задля нас став бідним, бувши багатим, щоб ви Його вбожеством розбагатіли" (2 Кор. 8, 9). З цією метою прагнув залишитися з нами у Найсвятіших Тайнах, де завжди перебуває з руками, повними ласк, які уділяє тим, які приходять до Нього. Задля того, щоби нас збагатити, дає Себе нам у Святому Причасті, дає нам пізнати через цей невисловлений дар, що не в змозі нам у чомусь відмовити, бо навіть Себе самого офірує нам. Крім того, в Серці Господа Ісуса віднаходимо всі можливі добра та ласки. Яке ж велике милосердя отримують ті, хто вміє просити Його про поміч!

Звертаймося якнайчастіше з довірою до Його прославленого Серця, то нічого нам не бракуватиме.

О мій Ісусе, Ти не вагався посвятити Свою Кров і життя мені. Через це я не вагатимусь, віддаючи Тобі моє серце. Ні, мій дорогий Спасителю, віддаю Тобі його цілковито, посвячую Тобі свою волю. Зволь її прийняти і розпоряджатись нею, як Тобі це подобається. Благаю Тебе, виклич у моєму серці таку палку любов до Тебе, якою є Твоя до мене. Вчини, щоб моя воля повністю з'єдналася з Твоєю!

О Маріє, Діво Непорочна, випроси, щоб я в майбутньому прагнув лише того, що хоче Господь Ісус і Ти.

Молитва. Отче Небесний, Ти вибрав мене жертвою для Себе, прийми мене через Найсвятіше Серце єдиного Сина Твого!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...

День сьомий

Серце Господа Ісуса вдячне

Серце Господа Ісуса настільки вдячне, що найменша річ, зроблена з любові до Нього, отримає завжди свою нагороду. Це Божественне Серце настільки шляхетне, що в сто раз більше віддячується. Лише, о мій Боже, люди дуже мало стараються подобатися Господеві Ісусу! Чи справді ми такі невдячні нашому Спасителю? Навіть, якби Ісус пролив хоча б одну краплю Крові, одну сльозинку за нас, ми вже завинили б Йому нескінченну подяку. Однак Господь Ісус пожертвував за нас усю Свою Кров, ціле Своє життя, тож маємо тисячу причин, аби Його любити. Проте, незважаючи на все це, де наша любов?

О мій найулюбленіший Ісусе, це я, невдячний(на), падаю до Твоїх стіп. Я дуже вдячний(а) створінням, лише виявилося, що Тобі абсолютно невдячний(а), а Ти ж помер за мене і залишився з любові до мене у Найсвятіших Тайнах. Ісусе, не дозволь, аби я коли-небудь

забув(ла) про великі добродійства Твої для мене! Прив'яжи, прикуй мене до Свого Серця!

Маріє, Матінко моя, не дозволь, аби я в майбутньому був(ла) невдячний(ою) Господові Ісусу.

Молитва. О всемогутня любове мого Бога, чому ж не можу притягнути до Тебе всіх, хто втікає від Тебе так, як я втікав(ла).

Отче наш... Богородице Діво... Слава: і нині...

День восьмий

Серце Господа Ісуса погорджене

Яке винагородження має Серце Господа Ісуса з нашого боку за муки і впокорення в житті Своєму земному, за Серце і за життя, посвячене нам? Навіть якщо б ми щомиті жертвували себе на смерть, ми не в змозі були б сказати, що ми навіть найменшу частку заплатили за любов Господа Ісуса. Тільки, о мій Боже, хіба це заплата чи подяка, котру люди жертвують Господу Ісусові? Вони жертвують Йому погорду, глузування, забуття Його заповідей і добродійств - образи, котрих вони не сміли би назвати в очі неприятелю чи найпідлішому з людей. Ось як вдячні люди Господу Ісусові!

О Серце мого Ісуса, безодне милосердя і любові, чому ж у відповідь на Твою доброту до мене, а мою невдячність Тобі, не вмираю з болю? О Господи, через заслуги Твоєї Крові та сліз, котрі пролив задля мене, прости мені! Вчини, щоб сьогоднішній день став днем мого цілковитого навернення до Тебе, аби я почав(ла) Тебе любити і аби ніколи Тебе не опустив(ла), бо Ти - найвище Добро!

О Маріє, Твоє Серце є тим щасливим престолом, на котрому неустанно палає вогонь любові Божої. Молися до Свого Сина, щоб дозволив мені брати участь у Твоїх святих прагненнях.

Молитва. О милосердне Серце Господа Ісуса, Твоє щастя - пробачення й ущасливлення людей!

Отче наш... Богородице Діво... Слава: Інші...

День дев'ятий

Серце Господа Ісуса вірне

О, наскільки Серце Господа Ісуса вірне тим, кого запрошує до Своє любові: "Вірний той, хто вас покликав, - Він і здійснить це" (1 Сол. 5, 24). Без сумніву, краще мати справу з Богом, ніж із людьми. Скільки раз вони обіцяють і обманюють!

О, коли б люди були вірними Богові так, як Він вірний їм у Своїх обітницях!

Прости мене, мій Ісусе, бо я пізнаю свою невдячність і бриджуся її.

Пізнаю, що Ти - Доброта безмежна, котра достойна нескінченної любові, особливо від мене. Ти мене прийняв до Себе і полюбив, незважаючи на те, що я Тебе дуже образив(ла).

О любляче і вірне Серце Ісуса, запали Своєю любов'ю бідне моє серце. Тепер мені здається, що Тебе люблю, однак люблю замало. Вчини, щоб любив(ла) Тебе сильніше і був(ла) вірним(ою) аж до смерті.

О Маріє, Матінко моя, допомагай мені, аби я вірно любив Твого Божественного Сина!

Молитва. О Серце Господа Ісуса, любові найдостойніше і палаюче любов'ю, коли ж будеш гідно улюблене?

Отче наш... Богородице Діво... Слава: І нині...Дев'ятниця до Непорочного Серця Марії

День перший

"Ввійшовши до Неї Ангел, сказав їй: "Радуйся, Благодатна, Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками". Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в Собі, що могло значити те привітання" (Лк. 1, 28 - 29).

О Діво розважлива, освяти наші помисли і серця, щоб ми зрозуміли об'явлену правду Божу!

Богородице Діво...

День другий

"Ангел їй сказав: "Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. Ось Ти зачнеш у лоні й вродиш сина й даси Йому ім'я Ісус..."

А Марія сказала до Ангела: "Як же воно станеться, коли Я не знаю мужа?"

О Діво Пречиста, яка зачала і породила Божого Сина, вчини, аби ми, живучи в чистоті серця, могли оглядати Бога згідно з обітницями Ісуса!

Богородице Діво...

День третій

"І Єлисавета сповнилася Святим Духом і викликнула голосом сильним: "Благословенна Ти між жінками й благословенний плід лона Твого...І мовила Марія: "Величає душа Моя Господа і дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм, бо Він зглянувся на покору слугині Своєї" (Лк. 1, 41-48).

О Діво смиренна, Тебе благословляє Єлисавета, а Ти, незважаючи на піднесення до гідності Матері Божого Сина, називаєш Себе слугинею Господньою! Випроси і нам дух упокорення перед Богом.

Богородице Діво...

День четвертий

"Тоді Марія сказала: "Ось Я Господня слугиня: нехай зо Мною станеться по Твоєму слову!" (Лк. 1, 38.)

О Діво, що досконало піддалась волі Бога не тільки під час радісного Благовіщення, але також і в момент, коли біль пронизав Твою душу, як стояла під Хрестом. Нехай Твоє піддання волі Божій аж до болю під Хрестом виєднає мені прощення гріхів мого непослуху, а також ласку досконалого виконання волі Божої.

Богородице Діво...

День п'ятий

"І Єлисавета сповнилася Святим Духом і викликнула голосом сильним: " Щаслива та, що повірила, бо здійсниться сказане їй від Господа" (Лк. 1, 41, 45).

О свята Діво! Ти вірою у слово Бога зачала Ісуса; з вірою, що Він - правдивий Син Божий, годувала і виховувала Його; з вірою в Його убозтво Ти стала під Хрестом! Випроси для мене живу і непохитну віру в правду Євангелії, щоб я визнавав її не тільки словами, але й своїм життям.

Богородице Діво...

День шостий

"І мовила Марія: "Величає душа Моя Господа і дух Мій радіє в Бозі, Спасі Моїм... Велике бо вчинив Мені Господь, і святе Ім'я Його"(Лк. 1,46, 47, 49).

О свята Діво! Ти величала Бога у всіх Його ділах і подяку Йому складала за всі Його дари. Навчи мене вдячності за незліченні добродійства, якими обдарував мене Бог.

Богородице Діво...

День сьомий

"І Вона породила Свого Сина первородного, сповила Його та поклала в ясла, бо не було їм місця в заїзді" (Лк. 1, 7).

О Матінко Сина Божого! Яка ж Ти вбога! Через убогість не прийняли Тебе на нічліг жителі Вифлеєму, і Ти Своє наймиліше Дитятко поклала у ясла. Відірви моє серце від земних дібр, аби все опустив з любові до Тебе.

Богородице Діво...

День восьмий

"А при Хресті Ісусовім стояли Його Мати..." (Йо. 19, 25).

Свята Матінко Спасителя! Ти не опустила Свого Сина під час Його Муки і приниження, але мужньо стала під Його Хрестом. Зміцни моє серце, щоб жодне терпіння не могло його зламати.

Богородице Діво...

День дев'ятий

"Коли ж не вистачило вина, Мати Ісусова й каже до Нього: "Вина в них нема" (Йо. 2, 3).

О Матінко добра! Ти поспішила на допомогу молодятам, аби мали чим пригостити весільних гостей. Навчи і нас такої любові до ближніх, аби ми їх любили не тільки словами, але й ділами. Богородице Діво...

Молитва на закінчення дев'ятниці

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою.

О свята Маріє, Тебе Бог вибрав Собі для непрославленої любові Твоєї. Випроси і для мене любов Бога, щоб Йому завжди подобався. Господь із Тобою, бо Ти як вільна від гріха ніколи Його любові не противилась! Господь із Тобою, бо Ти з любові до Нього досконало зберегла Його волю! Господь із Тобою, бо Ти з'єдналася з Ним материнською любов'ю! О Матінко найпрекраснішої любові до Бога, вчини моє серце подібним до Серця Свого!

Богородице Діво...Молитви

Величання Найсвятіших Сердець Ісуса і Марії

Радуйся, Серце Пренайсвятіше!

Радуйся, Серце найтихіше!

Радуйся, Серце найсмиренніше!

Радуйся, Серце найчистіше!

Радуйся, Серце найпобожніше!

Радуйся, Серце наймудріше!

Радуйся, Серце найтерпеливіше!

Радуйся, Серце найслухняніше!

Радуйся, Серце найчутливіше!

Радуйся, Серце найвірніше!

Радуйся, Серце найблагословенніше!

Радуйся, Серце наймилосердніше!

Радуйся, Серце найулюбленіше!

Серце Ісуса і Серце Марії, Вам честь віддаємо, Вас хвалимо, Вас величаємо, Вам подяку складаємо, Вас любимо цілим серцем, цілою душею, усіма силами нашими!

Молитва

О Ісусе, обмий мою душу у Пренайсвятішій Крові Твоїй!

Крове Найдорожча, очисти мене!

Отче Предвічний, жертвую Тобі через Непорочне Серце Марії Найсолодше Серце Ісуса з цілою Його любов'ю, з усіма терпіннями і заслугами на винагородження за усі гріхи, котрі поповнив нині та упродовж цілого життя.

Слава: І нині...

Отче Предвічний, жертвую Тобі через Непорочне Серце Марії Найсолодше Серце Ісуса з цілою Його любов'ю, з усіма терпіннями і заслугами на поправу добра, котре погано виконав нині та котре зробив упродовж цілого життя.

Слава: І нині...

Отче Предвічний, жертвую Тобі через Непорочне Серце Марії Найсолодше Серце Ісуса з цілою Його любов'ю, з усіма терпіннями і заслугами на виконання добра, котре повинен був здійснити, але занедбав нині та упродовж цілого мого життя.

Слава: І нині..


ВИНАГОРОДЖУВАЛЬНА ДЕВ'ЯТНИЦЯ НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ

Дев'ятниця, продиктована Ісусом Христом с. Марії Наталії, черниці угорській

(1901-1992)

Дев'ять перших субот місяця

Сестра Марія Наталія народилася в 1901 році неподалік від Братислави. Змалечку мріяла вступити до монастиря. Це бажання сповнилося, коли їй було 17років. З 1936 року перебувала у монастирі Доброго Пастиря в Будапешті. У 1936-1943 роках отримувала важливі для цілого світу послання. Уклала їх у книжку "Марія - Переможна Цариця світу". Ісус наголошував їй на розповсюдженні праці, що винагороджують за гріхи світу. Просив про молитви, пожертву та піст задля отримання гніву Отця. Дав численні обітниці тим, хто вшановує Марію, особливо за допомогою Дев'ятниці, наполегливо відмовленої упродовж 9-ти перших субот з наміром винагородження за зневаги, пережиті її Непорочним Серцем.

Сестрі Марії Наталії не бракувало важких випробувань: недовіра оточення щодо отриманих одкровень, ліквідація в 1950 році всіх монастирів в Угорщині. Самотня та незнана поселилася вона в селі, жила в дусі спокути. Мала дуже слабке здоров'я. Уже в молодості її наставники вважали, що вона незабаром помре. Сама прагнула швидко відійти до Бога. У віці 33 років з'явився їй Ісус, говорячи: "Ти просила Мене, щоб прийшов по тебе, коли тобі виповниться 33 роки, оскільки хотіла у всьому уподобитися Мені. Зараз прийшла година: кличу тебе! Однак, якщо ти готова для спасіння душ узяти на себе різні страждання на землі, продовжу твоє життя".

Сестра Марія Наталія пише: "Я хотіла спасти чимало душ від вічної кари та узяти на себе страждання. Ісус уділив мені ласку страждати за гріхи людей на землі аж до похилого віку, а потім проводити після смерті та аж до кінця світу душі дорогою до Неба. Ісус запитав, що хотіла б отримати від Нього, коли б жила 33 роки? Що б Ти міг ще мені дати, Ти, який віддався вже увесь?" - відповіла я.

Ісус сказав: "Так. Ніхто не може отримати від Мене більше, ніж Мене Самого. Однак проси, незважаючи ні на що, позаяк джерело Моїх ласк невичерпне!". "Мій Ісусе, прошу Тебе, через ті 33 роки, які прожив Ти на землі, дай нам 33 подарунки!". "Мої ласки прив'язую до вшанування Моєї Непорочної Матері. Ці обітниці будуть виконані для всіх, хто з чистим серцем, з добрим наміром, зосереджено з любов'ю проведе винагороджувальний день на честь Непорочного Серця протягом чергових дев'яти перших субот".

Черниця не знала, що Матір Божа у Фатімі просила про п'ять перших субот. Коли ж довідалась, то поцікавилась, чому Ісус просив про дев'ять субот. Спаситель відповів: "Просьба про п'ять перших су­бот є виявом покори Моєї Матері. Оскільки в Небі Вона не позбулася Своєї покори, вважаючи, що не гідна такого ж набоженства, що й Я. Моє прохання знову ж таки є виявом Моєї любові, для якої не прий­нятно те, що Мене вшановують більше, ніж її, адже Вона і Я живемо однією любов'ю".

15 серпня 1942 р. Бог дав с. Наталії видіння, під час якого душі, що відмовляють ревно дев'ятницю, отримали різні обітниці. Відвів її до Своєї Непорочної Матері та сказав: "Моя дитино, подивися на твою Матір, Царицю світу та Царицю цариць. Люби її та віддай їй десяту частину, яку Вона прагне від кож­ного". Бог розкрив покров Пресвятої Діви, щоб показати Серце Своєї Матері та сказав: "Як Я прийшов на світ через Непорочне Серце Моєї Матері, так само через те Серце прийдуть душі до Мого Найсвятішого Серця". Потім узяв до рук Непорочне Серце Марії та звернувся до світу: "Оце Непорочне Серце, яке Я перетворив в оселю ласки для світу та для душі! Це Серце - джерело Моїх ласк, які виливаються з нього для життя та освячення світу. Як Отець дав Мені усіляку міць на небі та на землі, так і Я вклав у Непорочне Серце Матері силу, яка переможе гріх і світ. Моя донько, Я дав усьому світові через Маргариту Алякок великі обітниці. Однак, будучи нескінченним у доброті та невичерпним у ласці, обіцяю зараз ще більше. Якщо душі прагнуть, щоби Мої обітниці здійснилися, нехай люблять і віддають шану Непорочному Серцю Моєї Матері. Засвідчують це, приймаючи Мене у Святому Причасті, після приготування, повного навернення (свята сповідь), через чергові 9 перших субот, як і через 9 перших п'ятниць місяця, з наміром представлення Моєму Божому Серцю актів винагородження в єдності з Непорочним Серцем Моєї Матері".Вступна молитва на кожен день дев'ятниці

Небесна Мати та Царице! Прибігаємо до Твого Материнського та Непорочного Серця, оживлені дитячою довірою й поривом любові, щоб покластися на Його сильне заступництво. Те покірне почитання, яке Тобі віддаємо, єднаємо з чудесним захопленням, яке безупинно ревно складають Тобі благословенні ангельські хори, Святі в Небі та усі слуги на землі. Долучаємо те почитання до одвічної слави, якою оточує Тебе Пресвята Трійця, Тебе, яку вибрала Собі за Дочку, Улюбленицю та Матір. Згадай про нас, сповнених довіри, о Маріє, що зітхаємо на цій долині сліз, благаючи Тебе, сповнені довіри. Дозволь нам випросити у Бога ласки, що їх просимо через цю дев’ятницю. Амінь.Перша субота першого місяця

О, Непорочне Серце Марії, повне чистоти! Ти найпрекрасніша квітка Божого саду. Ти чудовий рай, не очорнений жодним гріхом. Уділи нам ласки наслідувати Тебе у служінні Богові з усіх сил, намагатися уникнути найменших прогріхів, якими ми могли б образити Бога.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота другого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке доручило Свою дівочу цноту Богові, Ти недоторкана лілія, зелена та квітуча оаза серед пустелі світу, Та, яка привернула погляд Бога. Наверни Своєю Непорочністю численні душі, які б чинили опір земним спокусам, щоб безмежно віддатися Богові.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота третього місяця

О, Непорочне Серце Марії, палаюче Божою любов'ю! Ти полум'я, розпалене Самим Святим Ду­хом, підсилюване ласкою Його Любові. У Твоєму Серці цей святий вогонь ніколи не гасне. Попроси нам ласку любові до Бога від усього серця, усієї душі, ласку любити ближніх так, як їх любить Сам Бог і Твоє Непорочне Материнське Серце.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота четвертого місяця

О, Непорочне Серце Марії, заглиблене у побожні розважання! Твої думки та розум з'єднані з Богом. У тиші Своєї святості розважала Ти слова Твого Сина та таємниці Відкуплення. Відкинь розсіяність, яка заважає нашій зосередженості та скеруй наші помисли до Бога.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота п'ятого місяця

О, Непорочне Серце Марії, взірець покори! Багатство Твоїх ласк і Твоїх чеснот дозволили Тобі вступити у долину покори. Саме Твій дух скромності та покори знайшов ласку у Бога і дозволив Синові оселитися у Твоєму Серці. Навчи нас тієї покори, яка допоможе нам підчинитися волі Божій у всьому.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота шостого місяця

О, Непорочне Серце Марії, загартоване стількома стражданнями! Ти, як Матір Христа та Його вірна супутниця у справі Відкуплення, випила до дна чашу страждань. Допоможи нам відважно зносити страждання, які Божа Мудрість призначила нам, щоб зміцнити наше земне життя.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота сьомого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке вболіває за вічне спасіння душ! Згадай бідних грішників, які приречені жити без Бога, бо обплутані сітями пристрастей. Допоможи їм розірвати ті пута, що їх тримають здалеку від дітей Божих і віддають у неволю сатані.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота восьмого місяця

О, Непорочне Серце Марії, яке з любов'ю піклується про Церкву Христа! Біля підніжжя Хреста Ти стала Матір'ю людства та Церкви Святої. Неустанно заступайся перед Твоїм Сином за Його прекрасну Улюбленицю, Церкву на землі. Бережи Папу, єпископів, священиків, а також увесь Божий люд від гріха та від впливу сатани.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Перша субота дев'ятого місяця

О, Непорочне Серце Марії, Серце нашої Цариці. Під кінець Твого страждального перебування на цій землі Господь прийшов за Тобою, щоб завести Тебе до небесного щастя. З тілом і душею Він взяв Тебе на Небо, щоб дати царську корону. Користуйся силою, якою обдарував Тебе Бог, щоб у кожну мить прийти до нас з допомогою. Нехай Твоє чутливе, ніжне благання зробить нас гідними одержати корону безсмертя.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава: І нині..."Молитва на кожен день дев'ятниці під час Святого Причастя

Отче Небесний, жертвую Тобі через Непорочне Серце Марії Ісуса, Твого Улюбленого Сина, що по­жертвував Собою колись на Хресті та продовжує приносити у жертву Себе на престолах. Через Непорочне Серце Марії прийми ласкаво цю жертву, чисту й світлу, та змилуйся над нами. Не дозволь, щоб Кров Твого Сина надаремно розливалася на престолах, не дозволь, щоб благання Серця Марії про спасіння світу знехтували. В ім'я цієї жертви та цього благання звертаюся до Твоєї Батьківської доброти: уділи прощення грішникам, останніх ласк спасіння помираючим, миру і єдності народам та переможної слави Твоїй Церкві. Амінь.Молитва після Святого Причастя

Божественне Серце Ісуса, через Непорочне Серце Марії жертвую Тобі це Святе Причастя як винагородження та спокуту за всі провини, якими людство не перестає Тебе ображати.Обітниці Ісуса, пов'язані з відмовленням дев'ятниці на честь

Непорочного Серця Марії

1. Усе, що проситимуть душі в Мого Серця через Серце Моєї Матері, якщо це не суперечитиме Божим прагненням, і якщо попросять з довірою, уділю їм вже під час Дев'ятниці.

2. За будь-яких обставин матимуть опіку Моєї Матері та Моє благословення.

3. У них та їхніх сім'ях запанує мир, гармонія і любов.

4. У їхніх родинах не пануватимуть конфлікти та несправедливість.

5. Подружжя не розлучатимуться, а розлучені повертатимуться додому.

6. Сім'ї будуть жити у злагоді та витривати у правдивій вірі.

7. Матері, що перебувають у благословенному стані, матимуть виняткову опіку Моєї Матері та от­римають усе, про що попросять для себе й для дитини.

8. Бідні знайдуть дах над головою та харчі.

9. Вірні душі зміцняться у практиці молитви, навчаться любити Бога, ближнього та своїх ворогів.

10. Грішники навернуться, якщо навіть Дев'ятий-цю відправляє за них інша особа.

11. Грішниці не грішитимуть і одержать не лише прощення, але й невинність, дану через хрещення, через досконалий жаль і любов.

12. Хто відправить цю Дев'ятницю у стані ласки, не образить Мого Серця жодною важкою провиною аж до смерті (особливо важливо для дітей).

13. Душа, яка щиро навертається, уникне не лише пекельного вогню, але й кари чистилища.

14. Душі, навіть людей старшого віку, якщо стануть наполегливими та зуміють витривати, досягнуть досконалості й святості.

15. Якщо батьки чи будь-який інший член родини відправить Дев'ятницю, ніхто з сім'ї не буде осудже­ний.

16. Багато молодих відчують завдяки Дев'ятниці поклик до священицтва та чернецтва.

17. Ті, хто втратив віру, віднайдуть її, а ті, що заблукали, повернуться до справжньої Церкви.

18. Духівництво та члени монаших чинів залишаться вірними своєму покликанню, а невірні одержать ласку навернення.

19. Батьки та наставники матимуть підтримку у турботах не лише духовних, а й матеріальних.

20. Душі встоять перед спокусами тіла, світу та сатани.

21. Гордовиті стануть покірними, а просякнутих ненавистю чекає перемога любові.

22. Наполегливі душі будуть втішатися солодощами молитви та пожертви. Не відволікатимуть ані через неспокій і страх, ані через сумніви.

23. Помираючі не будуть змушені боротися зі смертю та з останніми підступами сатани. Нагла смерть не загрожує їм.

24. Ті, що вмирають, відчують глибоке прагнення вічного життя та покладуться на Мою волю, поми­раючи в обіймах Моєї Матері.

25. На суді матимуть виняткову опіку Моєї Матері.

26. Душі одержать ласку відчуття співпереживання та любові під час розважання Моєї муки й страж­дань Моєї Матері.

27. Душі, які прагнуть до досконалості, матимуть честь отримати найбільші чесноти Моєї Матері: по­кору, чистоту та любов.

28. Чи в хворобі, чи в повному здоров'ї буде поряд з ними внутрішня та зовнішня радість, впевненість, а також спокій.

29. Душі, що спраглі духовності, отримають ласку без великого труду втішатися постійно присутністю Моєї Матері та навіть Моєю.

30. Душі, які зробили поступ у містичному зв'язку, отримають ласку відчуття, що живуть вже не самі, Я живу в них. Це означає, що це Я люблю в їхньому серці, молюся в їхній душі, говорю їхніми вустами та користуюся у Моїх діяннях усім їхнім єством, життям. Переживуть чудесне відчуття: кожен порух у них добра, краси, святості, покори, лагідності, послуху, щастя - це Я САМ: Бог всемогутній, безмежний, єдиний Господь, єдина Любов.

31. Душі, які відправляють ці Дев'ятниці, розцвітуть у вічності, як чисті лілеї довкола Непорочного Серця Моєї Матері.

32. Я, Божий Агнець, з Моїм Отцем і Святим Духом втішатимуся тими душами, які виблискують на Непорочному Серці Моєї Матері, як лілеї, та які, завдяки Моєму Найсвятішому Серцю досягають слави.

33. Душі, спраглі духовного, прогресуватимуть у практикуванні віри та доброчесного життя.Обітниця Пречистої Діви Марії

У кожну першу суботу місяця пекельні брами зачинятимуться. У цей день ніхто не буде осуджений. Чистилище відкриється та багато душ потраплять до Неба. Такі наслідки любові, повної милосердя Мого Сина, який нею послуговується, щоб винагородити душі, які вшановують Моє Непорочне Серце.

* * *

Молися за нами, Свята Матір Божа, щоб наші серця розпалилися у злуці з полум'ям Божим, яким Твоє Серце охоплене. Боже вічний і всемогутній! Ти приготував у Серці Благословенної Діви Марії гідну оселю для Духа Святого. Уділи нам і тим усім, хто почитає її Непорочне Серце, ласки, щораз більшого уподібнення до Нього

Просимо Тебе про це через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

* * *

Прийди Духу Святий, прийди, завдяки могутньому заступництву Непорочного Серця Марії, Твоєї милої Улюблениці. Амінь.

* * *

О, Пресвята Матір, винагороджу Тебе за зневаги, завдані Твоєму Непорочному Серцю, постановивши бути жертвою любові задля Любові. Амінь.

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (03.12.2011)
Просмотров: 1087 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0