Εἰς μίαν, Ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν + Et unam sanctam,
catholicam et apostolicam Ecclesiam + Верую в единую, святую,
соборную и апостольскую Церковь

Воскресенье, 18.11.2018, 13:09 По благословению Его Высокопреосвященства Михаила Венедикта архиепископа Сумского и Ахтырского 

Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Каталог статей | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход

Главная » Статьи » Мои статьи

Молитви, об'явлені св. Бригіді Ісусом Христом про Його муку, та пов'язані з тим незвичайні Обітниці

.Перша молитва
Ісусе Христе, відвічна насолодо всіх тих, що огортають Тебе любов'ю і перевищують радістю всяке щастя і ожидання, правдиве спасення і надіє кожного грішника. Ти, що об'явив, що найбільшим Твоїм задоволенням є бути між людьми так, що з любови до них по упливі заповіджених часів Ти прийняв людську природу. Пригадай собі, Ісусе, всі терпіння, перенесені від початку, а властиво, від своєї святої муки, як це передбачило відвічне Боже Провидіння і як задецидувало бажання Найвищого.
Прогадай собі, Владико, що приготовляючи Євхаристійну Вечерю разом з учнями, по умитті їм ніг Ти зав Своє Пресвяте Тіло й дорогоцінну Кров, а уділюючи потіхи з властивою добротою, Ти предсказав близьку Свою смерть.
Пригадай смуток і тривогу, які Ти відчув у пригнобленій душі, визнаючи перед найближчим оточенням: «Сумна душа Моя аж до смерти».
Пригадай Собі всі небезпеки, неспокої і болі, які Твоє ніжне тіло переносило перед розп'яттям, коли по відмовленні третій раз молитви, вкритого кривавим потом, Тебе зрадив Твій учень Юда, і Ти був арештований за доносом фальшивих свідків і несправедливо суджений трьома суддями перед урочистим святом Пасхи - Великоднем.
Згадай те, що Тебе прив'язали до стовпа і роздерли Твоє Тіло бичами, що Тебе обнажили з власної одежі й одягнули в іншу одежу на посміховисько, що Тебе укороновано тернями, а до руки вложено тростину, закрито Тобі очі й обличчя, що Тебе били в лице та зневажали. На пам'ятку тих усіх зневаг і болів, які Ти витерпів перед муками на хресті, дай мені перед смертю пережити правдиве упокорення, щиру й докладну сповідь, відбути достойно покуту та отримати прощення всіх гріхів. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво»
Зітхнення: Ісусе, Милосердя моє, будь прославлений і змилосердися наді мною.

Друга Молитва
Ісусе Христе, правдива свободо ангелів, Раю правдивого щастя, пригадай собі пониження і смуток, які Ти перебув, коли вороги окружили Тебе, як скажені льви, і тисячами зневаг,
наличниками, каліченнями та іншими жорстокими ударами змагалися в завдаванні терпінь.
З огляду на ті тортури й зневаги благаю Тебе, Спасителю Божий, визволи мене від усіх ворожих підступів, видимих і невидимих, а розширюючи Твою благословенну опіку, веди дорогою досконалости до вічного спасення, Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Третя Молитва
Ісусе, Творче неба й землі, котрого жодна річ не може обмежити ані обняти. Ти, що все обнімаєш і з'єднуєш Своєю могутністю, пригадай Собі гіркі терпіння, які Ти відчував тоді, коли кати, прив'язуючи Твої святі руки й ноги до хреста, пробили їх наскрізь грубими тупими цвяхами. Розтягаючи Тебе з нечуваною злобою на хресті, не вдоволялися Твоїми терпіннями, зневажали Тебе принизливими словами, даючи волю своїй ненависті, побільшували Твої рани додатковими катуваннями.
З огляду на безмежні терпіння, які Ти переніс під час розп'яття, дай мені Твою святу боязнь і Твою правдиву любов. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Четверта Молитва
Ісусе, Небесний Лікарю, піднесений на хресті, щоби вилічити наші рани Твоїми ранами, згадай побиття і поломання у своїх членах так, що кожний з них був у якийсь спосіб нарушений. Від стіп до голови не знайдено місця на Твойому тілі, котре не було би покрите ранами. У такому стані пониження, забуваючи власні терпіння, Ти не переставав молитися
до Отця Небесного за Своїх ворогів такими словами: «Отче, відпусти їм, бо не знають, що роблять».
На підставі того безмежного милосердя і на пам'ятку тих болів, вчини, щоби пам'ять про Твою гірку муку привела нас до досконалої покори й принесла відпущення всіх поповнених гріхів наших. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

П'ята Молитва
Ісусе, Відблиску відвічного сяйва, пригадай смуток, що його Ти пізнав у світлі божественного пізнання, розважаючи над призначенням тих, що мали бути відкуплені завдяки заслугам Твоєї святої муки. Ти бачив великі товпи засуджених, які йшли на вічну кару за численні свої гріхи. Тобі було жаль тих нещасливих людей, згублених і обездолених.
Задля того безграничного співчуття і милосердя, а особливо задля безмежної доброти, яку Ти виявив розкаяному розбійникові, що був разом з Тобою розп'ятий на хресті, якому Ти сказав: «Нині будеш зі мною в раю», благаю Тебе, солодкий мій Ісусе, покажи мені грішному Твоє милосердя в годині смерти. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Шоста Молитва
Ісусе, ласкавий і пресвятий Владико, згадай муки, які Ти відчув тоді, коли нагий, прибитий до хреста, немов нуждар, Ти був висміюваний і погорджуваний. Всі Твої близькі й приятелі покинули Тебе, за винятком Твоєї улюбленої Матері, яка вірно стояла при Тобі в часі Твого скону. А Ти поручив її Своєму вірному учневі, говорячи до Пречистої Діви Марії:«Невісто, це син Твій», а до св. Івана: «То Мати Твоя».
Благаю Тебе, мій Ізбавителю, через меч болізни, котрий колись перейшов через найболіснішу душу Твоєї Матері, співчувай мені в усіх терпіннях і досвідченнях як тілесних, так і духовних, щоби їх всіх я поборов у житті, а особливо, в останній годині перед моєю смертю. Амінь.
«Отне наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Сьома Молитва
Ласкавий Господи, Джерело невичерпного милосердя, котрий з глибокою любов'ю сказав на хресті з тугою: «Прагну!» Була то спрага помилування людського роду. Прошу Тебе, Відкупителю мій, розігрій бажання наших сердець, щоби ми змагали витривало в усіх намірених чинностях до досконалости.
Згаси в нас пожадливість тіла й світових приман. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Восьма Молитва
Ісусе, Солодосте сердець і неосяжна Доброто. Задля гіркої жовчі й оцту, які Ти прийняв на хресті з любови до нас, вчини, щоб ми достойно приймали Твоє Тіло й Твою Пресвяту Кров, Лікарство й Потіху наших душ у часі земної подорожі та в годині смерти. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Дев'ята Молитва
Ісусе, Чистото безмежна, духовна Радосте, пригадай страсті, які Ти переносив пригноблений у смутку, бо зближалася Твоя смерть. Тоді Ти був зневажений і висміюваний «вибраним народом» та опущений Твоїм Отцем Небесним. Ти закликав голосно: «Боже мій, Боже мій, чому Ти мене покинув?»
Прошу Тебе, мій Спасителю, через відчуту тривогу, не покидай мене в часі мойого терпіння і тривоги, які є передвісниками смерти й Божого суду. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Десята молитва
Ісусе, Ти, який єси початком і кінцем усіх речей і самого життя та захистом чеснот, пригадай Собі, що з моєї вини Ти зазнав безмірних терпінь.
Через те безмірне терпіння, спричинене тяжкими ранами, яких завдали гріхи світу, навчи мене зберігати Твої Заповіді з правдивою любов'ю, бо ті Заповіді для тих, які люблять Тебе,
є легкою і єдиною дорогою до спасіння. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Одинадцята Молитва
Ісусе, Незглибиме Джерело милосердя, благаю на пам'ятку Твоїх ран, яких біль дійшов до кісткового мозку і перейшов усе внутрішнє тіло, визволи мене нужденного з гріхів і схорони в глибині тих ран перед розгніваним обличчям Божої справедливости до того часу, аж промине Твоє обурення і слушний гнів. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Дванадцята Молитва
Ісусе, Дзеркало правди, Любове, що з'єднуєш усі сили духовні. Знаку єдности, роздертий і вимучений величезним упливом дорогоцінної Крови. Згадай безчисленні рани, що покрили Твоє Пресвяте Тіло від стіп до голови. Безмірна і потальна болізне, яку Ти переносив у Своїм дівстеннім Тілі з любови до нас, Ісусе Христе! Що Ти міг би більше для мене зробити? Чого Ти ще не виконав?
Благаю Тебе, мій Спасителю, зазначи всі Свої рани дорогоцінною Кров'ю в моєму серці, щоб я міг у ньому безнастанно читати Твою болізнь і любов.
Вчини, щоби зі зрозуміння Твоїх мук, зродився в моїй душі овоч Твоїх терпінь. Нехай Твоя любов зростає в ній щоденно і помножується аж до того часу, коли стану перед Тобою, Скарбе всіх дібр і всієї радости. Солодкий Ісусе, дай у вічному моєму житті те, про що благаю Тебе. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Тринадцята Молитва
Ісусе, відвічна Могучосте, безсмертний і непереможений Царю. Згадай страсті, які Ти переносив тоді, коли Тебе покинули всі сили, як фізичні, так і духовні. Тоді Ти склонив голову і сказав: «Сповнилося».
Благаю Тебе, Владико, через цілковите ослаблення і пригноблення, яких Ти зазнав перед сповненням діла Відкупителя, змилосердися наді мною в останній годині мого життя, коли моя душа буде дрожати, а серце буде повне тривоги. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

Чотирнадцята Молитва
Ісусе, Єдинородний Сину Отця, Сяйво і Відблиску Його Божества, згадай сердечне й покірне віддання Себе Отцеві. Ти з довір'ям сказав: «Отче, у Твої руки віддаю мого духа». І тоді Ти помер. Але хоч Твоє Тіло було покалічене й скривавлене, Ти, віддаючи останній віддих, не перестав жити. Твоя Божественна сила відкрила джерело милосердя і розілляла струї благодатей для відкуплення душ.
Тою дорогоцінною смертю і всіма обставинами благаю Тебе, Царю святих, скріпи мене й поможи в боротьбі проти диявола, поможи моєму тілові й крові, щоб я був мертвим для світу, жив тільки Тобою і для Тебе. Палко прошу Тебе, в годині смерти прийми моє паломництво і скитальчу душу для вічної брами. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

П'ятнадцята Молитва
Ісусе, Символе життєдайної райської винної лози, згадай обильну кип'ячу Кров, яка плила з Твого Тіла, як вино з дозрілого виноградного овочу в часі витискання.
Коли Ти був проколений списом вояка, з Твого ребра витекла вся Кров і вода до останньої краплі. Висячи високо на хресті з похиленою Пресвятою головою, Ти немов задеревів, був безвладний, без сліду життя назовні і внутрі. аж до кісткового мозку.
Задля гіркої муки та задля проливу дорогоцінної Крови, благаю Тебе, пресолодкий Ісусе, зроси моє серце благодаттю, щоби мої сльози покути й любови стали для мене днем і ніччю так конечними, як хліб насущний. Наверни мене цілковито до Себе, щоби моє серце творило для Тебе постійне мешкання, щоби моя мова була для Тебе милою, а кінець мого життя був увінчаний надією зустрічі з Тобою в раю, де я міг би хвалити й благословити Тебе повіки разом з усіма святими. Амінь.
«Отче наш», «Богородице Діво», «Ісусе...»

ДОДАТКОВІ МОЛИТВИ
До Христа-Царя
Ісусе Христе, віддаю Тобі честь як Цареві всесвіту. Всі сотворіння є сотворені для Тебе. Розпоряджайся мною, як Своєю власністю.
Я відновлюю свої приречення з часу Хрещення: «Відрікаюся сатани і всіх діл його, і всієї гордости, і всіх його підступів». Допоможи мені так жити, як належить доброму християнинові. В особливіший спосіб допоможи ужити всіх сил, щоби спричинитися до перемоги Божих Законів Св. Церкви.
Пресвятий Христе Боже, жертвую Тобі нужденні мої вчинки в тому наміренні. щоби всі люди увірили в Твоє святе царювання і щоби в той спосіб у цілому світі запанувало Твоє Царство миру. Амінь.
До Пресвятого Обличчя
Поздоровляю Тебе, шаную і люблю Тебе, мій Ісусе. Спасителю, наново зневажуваний обидами, якими Тебе неустанно ображаємо. Жертвую Тобі в Непорочнім Серці Твоєї Пресвятої Матері звеличування ангелів і всіх святих, як запах кадила, і покірно прошу Тебе, через мудрість Твого Пресвятого Обличчя, зволь привернути й відновити в мені й у всіх людях Твоє Обличчя, Твій святий Образ, що нашими гріхами є так дуже збезчещуваний. Непонятна Доброто Божа, невимовна Любове, розп'ята на хресті, і безконечне Милосердя, уповаю на Тебе.
Предвічний Отче. Жертвую Тобі зболіле Пресвяте Обличчя Твого улюбленого Сина, як нескінченне задосить-учннення і викуп за наші гріхи. Предвічний Отче, жертвую Тобі все те, щоби злагіднити Твій святий гнів на нас, грішних. Згадай, що те Обличчя терпіло невимовно і носило терня наших гріхів, щоби задосить учинити Твоїй справедливості. Споглянь на ті Божі рани. Вони кличуть: «Милосердя, милосердя, милосердя для грішників!» Амінь.
До Святого Духа
Святий Душе, Боже, що світлом з неба збагачуєш одиниці й усі народи. Ти провадиш покоління всіх віків до спільної віри. Зволь наповнити їм уми благодаттю і оживити їх серця огнем любови, щоби всі, скріплені надприродними дарами, охоче Тобі служили і дійшли до повної єдности з Тобою, бо Ти живеш і царюєш на віки віків. Амінь.
Поручення себе Пресвятій Богородиці
Мати Божа, Непорочна Маріє! Поручаю Тобі тіло і душу мою, всі молитви і вчинки, радости і терпіння, і все, чим я є і що маю. Радо поручаюся Тобі в неволю любови.
Залишаю Тобі повну свободу послугуватися мною для спасення людей і для помочі Святій Церкві, котрої Ти є Матір'ю.
Відтепер хочу все робити разом з Тобою, через Тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами я нічого не доконаю. Ти, однак, можеш все, що є волею Твого Сина, і завжди перемагаєш.
Отже, вчини, Пресвята Богородице і опікунко вірних, щоб моя родина, парафія і вся Батьківщина - Україна були правдивим Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь.

ОБІТНИЦІ
Бриґіда від довшого часу бажала знати, скільки ударів дістав Христос у часі Своїх страстей. Одного дня Христос Господь з'явився Бригіді й сказав: «Моє Тіло дістало 5480 ударів. Якщо ти хочеш звеличити їх побожною практикою, відмовляй 15 разів «Отче наш» і 15 разів «Богородице Діво» разом з молитвами, яких я Тебе навчив упродовж цілого року. (Такі молитви містяться в цій книжечці.) У такий спосіб впродовж року ти звеличиш кожну Мою рану».
Потім у формі обітниці додав, що коли хто-небудь відмовить ті молитви в часі року, то:
1. Звільнить 15 душ своєї родини з Мытарств(чистилищного вогню).
2. 15 праведних осіб з-поміж споріднених одержать Божу благодать.
3. 15 грішників з-поміж споріднених будуть навернені.
4. Особа, яка відмовить ті молитви, осягне відповідний спосіб досконалости.
5. Вже за 15 днів перед смертю буде переживати щирий жаль за всі поповнені гріхи зі свідомістю їх тяжкости.
6. «За 15 днів перед смертю дам тій особі Моє Пресвяте Тіло, щоби через Нього була увільнена від вічного голоду. Також дам їй мою дорогоцінну Кров до пиття, щоб у вічності не мала докучливої спраги».
7. «Положу перед нею мій непереможний Хрест як поміч і оборону проти затій неприятеля».
8. «Перед смертю прийду до тої особи з моєю найдорожчою Матір'ю».
9. «Прийму з добротою ії душу і запроваджу її до вічної радости».
10. «Запроваджу її там і дам їй пробувати пречудного Божества, чого не дам тим, які не відмовляли тих або подібних молитов».
11. Треба знати, що якби хто-небудь жив і 30 років у гріхах, а потім зі скрутою в серці відмовляв би побожно ті молитви, або принаймні постановив їх відмовляти, Господь відпустить його гріхи.
12. Охоронить його перед згубними спокусами.
13. Збереже йому пам'ять змислів.
14. Охоронить його перед наглою і несподіваною смертю.
15. Звільнить його душу від вічних кар.
16. Та людина одержить все, про що тільки попросить Господа і Пресвяту Богородицю.
17. Якщо б хтось жив завжди згідно з Божою волею і мусів би передчасно вмерти, його життя буде продовжене.
18. Хто відмовить ті молитви, за кожним разом отримає дочасний відпуст.
19. Та людина дістане запевнення, що буде втішатися щастям ангельських хорів.
20. Кожний, хто навчив би інших тих молитов, ніколи не буде позбавлений радости й заслуги, але вони будуть вічно тривати.
21. Там, де відмовляються ці молитви, Бог є присутній своєю благодаттю.

Категория: Мои статьи | Добавил: Sxima (23.11.2011)
Просмотров: 1211 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [410]

Поиск

Наш опрос

Кого я больше всего люблю
Всего ответов: 994

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0